Висновок

Я намагався проаналізувати те, що вам, захисникам, у війні (у Хорватії – вітчизняній війні) траплялося, де і як ваша духовна душа поранена війною, як ви можете видужати. Важливо, щоб ви зрозуміли, що з вами сталося, як зцілитися і звільнитися. Багато з духовних шляхів до здоров’я, описаних тут, можете випробувати на собі, а також зголоситися і в один із Центрів агіотерапії та з допомогою спеціаліста зцілитися від духовних ран, отриманих на війні.

Церква має усвідомити, що вона покликана зцілювати «розбиті серця» захисників. Треба збирати їх на парафіях, особливо в Центрах духовного здоров’я, у групах чи індивідуально за допомогою спеціалістів, які знають агіотерапію, надавати всебічну допомогу й підтримку в їхньому зціленні. Духовний вимір людини має свої закони, тому якщо їх дотримуватися, людина може видужати і здійснити поступ в особистому, родинному, професійному та суспільному житті. Церква компетентна в дослідженні та лікуванні людського духу. Вона мусить надавати допомогу захисникам, особливо тим, яких виснажує спокуса самогубства. На щастя, є Бог – початок і зміст кожної людини. З Ним усе можливе. Тому жоден захисник не має права впадати у відчай, адже є вихід із будь-якого горя.

Бажаю кожному з вас, шановні захисники, зустрітися з живим Богом, щоби після цього ви повернулися здоровими, пишаючись усім, що ви зробили для інших і для батьківщини. Хай всемогутній Бог благословить кожного з вас і збереже у відвазі, мужності й гордості за те, що завдяки своєму завзяттю і героїзму ви стали безсмертними.

Попередній запис

Специфічні шляхи до зцілення захисника_2

Наступний запис

Про автора