Вступне слово

Ми отримали ось такого листа, яким хочемо поділитися з вами:

«Дорогий Рейсе,

я хочу прославити Бога та подякувати Йому і вам за щомісячні листи, а понад усе – за лист про благословення! Ось кілька прикладів зцілень.

  1. Жінка розповіла мені про свого сина (розлученого з дружиною), який завжди був знервований і щодня, повернувшись з роботи, проклинав її. Врешті-решт мати почала молитися, благословляючи свого сина. Відтоді він приходить з роботи спокійним!
  2. Я надіслала листа про «благословення» до сина Климента, який живе в Доіс Візінгос. Його начальник, завжди знервований, кричав на своїх працівників. Тоді Амурі, її син, благословляв начальника по дорозі на роботу. І сталося чудо любові. Начальник чи не вперше усміхнувся, привітався зі своїми працівниками і далі так поводиться – зовсім по-дружньому.
  3. У мене є дуже проблематичний учень сьомого класу, який почувається відкинутим батьками. Одного дня цей студент довів мою терпеливість до краю. Він дійшов до того, що я була готова застосувати суворі дії. Але перед цим я згадала, що батьки не люблять його. Тоді я глянула на нього з любов’ю і в думках благословила його. У ту саму хвилину він подивився на мене, усміхнувся і почав писати.
  4. Про це я розповіла іншій вчительці. Вона також бачить результати благословення.

Слава Богу! Мир!

Сестра Катаріна»

* * *

Ця книжка має за мету привести тебе до особистої зустрічі з Ісусом Христом.

Через Своє Слово Ісус відкриє тобі Себе, щоб спасти тебе, зцілити тебе, дати тобі життя в повноті і зробити тебе спадкоємцем божественного благословення.

Ми молимося до Бога, щоби всі, хто читає її зараз, знайшли живого Ісуса на цих сторінках, а знайшовши Його, отримали мир, радість, любов, духовне і фізичне зцілення та добробут, і, у результаті, щоб навчились впускати силу Бога у своє життя через Слово Боже, яке завжди живе і діяльне.

* * *

Пишучи цю книжку, ми вживали займенники та іменники чоловічого роду, але мали на увазі й жіночий рід всюди, де це підходить.

Попередній запис

ДОБРОДІЙСТВА СПОКУС

Наступний запис

Благословення на благословення