Глава 1: У пекло

У березні 1976 р., коли я молилась у себе вдома, мене відвідав Господь, Ісус Христос. Я вже декілька днів молилась у дусі, коли раптом відчула присутність Бога. Його сила і Його слава заповнили дім. Кімнату, де я молилась, освітило яскраве світло і мене охопило дивовижне і радісне почуття. Промені світла будувались потоком, сходячись і розходячись. Видовище було захоплюючим. А потім я почула голос Господа! Він сказав: «Я, Ісус Христос, твій Господь! І Я хочу дати тобі об’явлення, щоби підготовити святих до Мого приходу і навернути багатьох до праведності! Сили темряви існують і Мій суд – істинно є! Дитино Моя! Духом Своїм Я візьму тебе до пекла і я покажу тобі багато чого, про що хочу, щоби дізнався світ. Я буду являтися тобі багато разів. Я відділю твій дух від тіла і візьму тебе в пекло! Я хочу, щоб ти написала книгу про видіння і про все, що Я відкрию тобі. Ми будемо ходити по пеклі разом. Опиши це все, що було, є і буде! Мої слова – істинні, вірні, і надійні! Я є Той, хто є, і ніхто не зрівняється зі Мною!»

«Дорогий Господи, – скрикнула я, – що Ти хочеш, щоби я робила?!» Всією своєю істотою хотілось прославляти Ісуса! Свій стан хочу описати, любов, яка зійшла на мене, найпрекраснішу, сильну любов, якої я ніколи не відчувала! З мене почали виливатися слова хвали Богові! Я відразу хотіла віддати Йому все своє життя, щоби Він використав його для спасіння всіх людей з їхніх гріхів! Його духом я знала, що в цій кімнаті дійсно був Ісус – Син Божий! Не можу підібрати потрібних слів, щоби пояснити відчуття Його Божественної присутності! Але я знаю, що це був Господь!

«Послухай, дитино Моя, – сказав Ісус, – духом Своїм Я візьму тебе в пекло, щоби ти могла засвідчити про його існування, розповісти всій землі, що пекло існує і вивести пропащих з темряви до світла Євангелія Ісуса Христа!»

У ту хвилину душа моя була відділена від тіла. Я вийшла з Ісусом з кімнати і почала підніматися до неба! Я розуміла все, що зі мною відбувається. Під собою я бачила, як муж і діти сплять вдома! Все виглядало так, ніби я померла і тіло моє залишилось на ліжку, у той час, як мій дух піднімався з Ісусом над моїм домом. Здавалось даху не було і я бачила всіх своїх домашніх, що спали в ліжку. Я відчула дотик Ісуса і Він сказав: «Не бійся! З ними буде все в порядку!» Він знав всі мої думки. Намагатимусь по можливості, крок за кроком розповісти, що я бачила і відчувала. Дечого я не розуміла. Господь Ісус пояснював мені багато, але не все. Я знала тоді і знаю зараз, що ці речі існують, і що показати мені їх може тільки Бог! Люди, повірте мені, пекло дійсно є! При підготовці до цієї розповіді Дух брав мене туди багато разів. Незабаром ми опинились високо на небі. Я обернулась і подивилась на Ісуса. Він був повний слави і сили і від Нього випромінював спокій. Він взяв мене за руку і сказав: «Я люблю тебе! Не бійся! Я з тобою!»

Після цих слів ми піднялись ще вище і тепер я могла бачити землю внизу. З неї виходили, з багатьох місць, димові потоки, які з’єднувалися в одному центрі, а потім поверталися назад. Вони піднімались високо над землею і здавались величезними брудними полосами, що знаходились у постійному русі. Вони огортали всю землю. «Що це таке? – запитала я Господа Ісуса» «Це – ворота пекла, – відповів Він. – Через них ми і ввійдемо в нього». Ми відразу ж попрямували в один з цих потоків. Всередині він здавався якимсь заплутаним тунелем, як у шахті. Нас огорнула глибока темрява з таким жахливим смородом, що я ледь не втратила свідомість. По краях на стінах я побачила живі силуети. Вони були темно-сірими, сіпались і кричали, коли ми проходили коло них. Без пояснення я зрозуміла, що це біси. Істоти рухались, але не могли відірватися від стін. Від них виходив жахливий сморід, і вони супроводжували нас огидними криками. У тунелі я відразу відчула присутність невидимої злої сили. Не дивлячись на темряву, я деколи могла бачити ці постаті. Більшість з них були вкриті густим димом. «Господи, що це? – спитала я, притиснувшись до руки Ісуса». Він відповів: «Це злі духи, які готові рушити на землю, за наказом сатани».

Коли ми йшли тунелем, біси злісно підсміювались і кричали до нас. Вони намагалися доторкнутися до нас, але не змогли цього зробити, дякуючи силі Ісуса! Сама атмосфера там була жахливою і брудною і тільки присутність Ісуса підкріпляла мене, щоби не піддатися паніці. Запевняю вас, всі мої органи чуття працювали цілком нормально. Я чула, відчувала запахи, бачила, нюхала, і навіть свідомо відчувала там присутність зла. Більше того, мої чуття загострилися і запах бруду ледь не звів мене з розуму. Коли ми підійшли до основи тунелю, почули стогін. У кінці тунелю нас зустріли пронизуючі крики, почулись різного роду шуми. Я відчула страх, смерть і гріх. Повітря наповнилося найжахливішим смородом, яким коли-небудь мені доводилось дихати. Це був сморід тіла, яке розкладалося. І, здавалось, він виходив звідусіль. На землі я ніколи не відчувала такого зла і не чула таких криків відчаю. Скоро я зрозуміла, що це були крики мертвих і що пекло наповнене їхніми стогонами. Я відчула подих вітру зла і якусь силу, що тягнула нас вперед. Чорний місяць пронизував нас променями блискавки, залишаючи на стінах сірі тіні. Не знаю, чи зможу описати те, що я бачила перед собою. Я перебувала в шоковому стані, але потім зрозуміла, що прямо перед нами звивається величезна змія. Я побачила інших бридких змій, які всюди повзали. Ісус сказав мені: «Зараз ввійдемо в ліву ногу пекла. Ти побачиш велику тугу, несамовитий біль і невимовний жах! Залишайся поруч зі Мною і в пеклі Я дам тобі силу і захист. Те, що ти побачиш, це попередження до написаної тобою книги. Книга спасе від пекла багато душ! Побачене тобою справді існує! Не бійся, Я буду з тобою!»

Врешті Господь і я підійшли до кінця тунелю і ми ввійшли в пекло. Перед нами постали істоти, кидаючись на всі сторони. Повітря було наповнене стогонами, жалістю і криками. Попереду я побачила тьмяне світло і ми пішли до нього. Стежинка була сухою, але дуже брудною. Скоро ми підійшли до входу в невеликий тунель. Є речі, які дуже тяжко передати словами, вони дуже жахливі. Страх у пеклі потрібно самому відчути! Я знаю, якщо б не Ісус, я б не змогла це перенести. Я не знаю нічого, але Господь знає все і Він дає зрозуміти багато з того, що я бачила. Хочу попередити вас: не потрапляйте в це місце. Це жахливе місце мук, нестерпне місце болю і вічної туги. Душа ваша буде жити, душа живе вічно! Це ваша справжня дійсність і вона піде або на небо, або в пекло! Якщо ви думаєте, що пекло тут, на землі, то, будь ласка, ви маєте його! Пекло – у центрі землі! І душі там мучаться день і ніч. У пеклі немає ніякої прив’язаності, ніякої любові, ніякого співчуття, ніякого спокою. Це місце такого болю, про який ви ніколи не чули!

Попередній запис

ХЛОПЧИК БЕЗ ІМЕНІ

Наступний запис

Глава 2: Ліва нога пекла