Глава 13: Права рука пекла

Після цього видіння ми з Ісусом пішли в іншу частину пекла. Ісус сказав: «Те, що ти бачиш, стосується кінця часів». Переді мною постало ще одне видіння. Ісус сказав: «Ми в правій руці пекла».

Ми піднімались по високому сухому пагорбі. З його вершини внизу я побачила бурхливу ріку. Тут не було ні вогненних ям, ні бісів, ні злих духів, лише велика ріка, яка текла між невидимими берегами. Береги ріки покривала темрява. Ми з Ісусом підійшли ближче до ріки і я побачила, що вона наповнена кров’ю і вогнем. Придивившись уважно, я побачила душі, приковані один до одного ланцюгами. Ланцюги були тяжкими і не давали їм можливості вийти на поверхню з вогненного озера.

Душі в пеклі знаходились у палаючому вогні. Я побачила також, що це скелети з брудно-сірими відтінками всередині.

«Що це?» – спитала я в Господа. «Це душі невіруючих і нечестивців. Вони своє тіло любили більше від Бога. Це мужчини, що любили мужчин, і жінки, що любили жінок, які не покаялись, не висповідались у церкві, і не спаслися від своїх гріхів. Вони провадили гріховне життя і відкидали Моє спасіння».

Я стояла поруч з Ісусом і дивилась на вогненне озеро. Полум’я розгорялось як у печі, пожираючи все на своєму шляху. Скоро воно заповнило майже всю праву руку пекла. Вогонь був зовсім поруч, але не діставав до нас. Ріка спалювала все на своєму шляху. Я подивилась на лице Ісуса. Воно було сумним і ніжним. На ньому читалась любов і співстраждання до проклятих душ. Я розплакалась і мені захотілось покинути це місце мук. Іти далі було просто дуже тяжко. Я ще раз подивилась на душі у вогні. Вони були яскраво-червоними, кості вигоріли і почорніли. Я чула їхні крики печалі і відчаю. Господь сказав: «Ось їхня мука! Вони зв’язані ланцюгами. Вони хотіли жити по-своєму – чоловіки з чоловіками, жінки з жінками, звершуючи протиприродні вчинки і привели до гріха багатьох юнаків і дівчат. Вони називали це любов’ю, але насправді це – гріх і смерть. Я знаю, що багатьох юнаків і дівчат, чоловіків і жінок примушують здійснювати ці розпусні вчинки проти їхньої волі. Я знаю це і не ставлю їм цього за провину, але пам’ятай, Я знаю все! І люди, які примушують їх грішити, заслуговують більшого покарання. Мій суд справедливий! Я говорю грішникові: “Покайся, і Я помилую тебе! Приклич Мене і Я почую!” Я би простив і очистив їх. Ім’ям Моїм вони стали б вільними. Але вони не слухали Мене. Похіть тіла вони любили більше, ніж живого Бога. “Я святий, тому ви також повинні бути святі. Не доторкайтесь до нечистих речей і Я прийму вас!”» Дивлячись на душі в озері вогненному, мені стало дуже погано. «Якби вони лише навернулися до Мене, поки ще не було пізно! – продовжував Ісус. – Моя кров була пролита для того, щоби всі могли прийти до Мене! Я віддав Своє життя, щоби міг жити найзапекліший грішник».

У вогненній ріці знаходилась незліченна кількість душ. Вони пливли у вогні полум’я без ніякої надії вийти звідти. Кривава ріка текла перед нами і я почула крики відчаю. Ми пішли по стежинці біля ріки. Попереду на пагорбі ми побачили високу жінку. Вона, як п’яна, хиталася вперед і назад. На ній були написані слова: «Тайна Вавилон». Тепер я знала, що мати мерзоти знаходиться в пеклі. Від неї виходила якась зла сила. Під нею я бачила натовпи, народи і племена. На ній було 7 голів і 10 рогів. Вона несла на собі кров пророків, святих і всіх убитих святих на землі.

«Відійдемо від неї, – сказав Господь. – У свій час вона буде знищена!» Ми пройшли біля цієї злої жінки з рогами на голові. Все навколо потемніло. Світло виходило тільки від Ісуса. Ми підійшли до іншого пагорба. Попереду я побачила язики полум’я. Обстановка була гнітючою. Ми пішли навколо пагорба і натрапили на двері з прорізами. Вони були зроблені всередину схилу пагорба. На них був великий ланцюг, і з нього виривались язики полум’я. На дверях висів великий замок. Раптом перед дверима з’явилася темна фігура в довгому чорному плащі. Її лице виглядало дуже старе і замучене. Шкіра на обличчі сильно прилипла до черепа. Здавалося, їй 1000 літ! Ісус сказав мені: «За цими дверима – безодня. Моє слово – істина». Полум’я за дверима піднялось вище і двері зігнулись під тиском вогню. «Дорогий Господи, – сказала я, – як буде добре, коли сатана вкинеться в безодню і всі ці диявольські речі на час зупиняться!» Він відповів: «Послухай те, що дух говорить церквам. Кінець близький і Я прикликаю грішників висповідатися і спастися! Дивись!» Ми стояли на галявині і я була з Духом Господнім. Переді мною постало видіння. Я побачила, як вогненний змій почав бити в повітрі своїм величезним хвостом. Цей духовний змій рухався зі страшною силою. Потім я побачила, що він повернувся в праву руку пекла і затаївся. Я знала, що він не може нанести удару по землі, доки не здійсниться Боже Слово. Я бачила, як з землі піднімається вогонь і дим, як над землею утворюється дивний туман. Там з’являлись темні плями. На голові вогненного змія почали рости роги. Вони розростались і врешті покрили всю землю. Сатана віддав змію накази. З’явились злі духи і біси. Потім я побачила, як страшний вогнений змій виповз із правої руки пекла і з величезною силою почав бити по землі, несучи біль і загибель багатьом людям. Ісус сказав: «Це відбудеться наприкінці часів. Ходімо далі».

Якщо ти вчиняєш якийсь із записаних гріхів, перестань грішити. Звернися до Ісуса за спасінням. Тобі не обов’язково йти до пекла. Проклич Господа, доки Він поруч. Він чує тебе і спасе тебе і спасе кожного, хто прикличе ім’я Господнє!

Попередній запис

Глава 12: Роги

Наступний запис

Глава 14: Ліва рука пекла