Глава 17: Війна в просторі

Дух Господній був на мені і ми знову пішли в пекло. Ісус сказав: «Я говорю тобі істину. Багато душ опинилося тут через ворожіння, заняття окультизмом, поклоніння іншим божкам, неслухняність, невірність, п’янство, розпуста тіла і душі. Ходімо, я покажу тобі тайну і розповім про приховані речі. Я навчу тебе молитися проти сил зла».

Ми ввійшли в частину пекла, розміщену поруч з серцем пекла. Ісус сказав: «Скоро ми дійдемо до щелеп пекла, але спочатку Я хочу попередити всіх, що пекло розширюється». Ми зупинилися і Він каже: «Дивись і віруй!» Я подивилась і переді мною з’явилось видіння. У ньому ми з Ісусом стояли високо над землею, огорнутою безкрайнім простором. Високо над землею я побачила духовне коло. Для природного зору коло було невидимим. Я добре його побачила в дусі і зрозуміла, що це видіння пов’язане з боротьбою проти сил, що господарюють у просторі. Я продовжувала дивитися і помітила, що фактично кіл було декілька. Перше коло складалося з брудних злих духів, які набувають виду чаклунів і відьом і починають літати по небі, спричиняючи велику духовну шкоду. Я почула голос Ісуса: «Ім’ям Моїм Я даю владу чадам Моїм над цими злими духами. Слухай і вчись, як треба молитися». Я побачила, як з другого кола вилетів предмет дивної форми, який почав кружляти і робити заклинання. З’явився біс, що почав творити зло на землі. У біса був дух ворожбита. Він крутився і реготав, а з палиці, яку він тримав у руці на людей сходили заклинання. До ворожбита приєднались інші злі духи і сатана надав їм ще більше сили. «Те, що ви зв’яжете на землі, Я зв’яжу на небі, – сказав Ісус. – Сатана повинен бути зв’язаний, щоб молитви віруючих в останні дні були діючими».

З другого кола з’явився ще один ворожбит. Він почав віддавати накази. На землю зійшов дощ і вогонь. Він наговорив багато злих речей і обманув багатьох людей на землі. Я побачила, як високо на землі до цього ворожбита приєдналось багато інших злих духів. Всі вони були князями, які хазяйнують у просторі. Вони передавали свою силу відьмам, котрі зібралися в одному місці. Навколо них товклися робітники темряви. Духи підлітали і відлітали.

«Дивись уважно, – сказав Ісус. – Святий Дух розкриє тобі велику істину!» Я побачила, як на землі відбуваються страшні речі. Зло розмножувалося, гріх поширювався, сили зла примушували людей красти, обманювати, віддаватися похотям тіла і гріха, богохульствам, завдавати один одному біль. На землю було спущене різне зло. Я сказала: «Ісусе, на це страшно дивитися!» Ісус відповів: «Дитино Моя! Ім’ям Моїм зло виганяється. Одягніться в повну зброю Божу, аби ви могли протидіяти в день злий, щоб все перемогти і вистояти».

Злі духи продовжували скидати на землю мерзоти і обман. Але в цю мить я побачила, що народ Божий почав молитися. Люди з вірою молилися ім’ям Божим Ісуса. Вони молились і Слово Боже протистояло злим духам, які почали втрачати силу. Святі молилися, а сили зла втрачали все захоплене ними. Диявольські заклинання руйнувались. Люди, ослаблені силами пекла, зміцніли в силах. Вони молилися в один голос і в боротьбу вступили сили небесні. Я бачила, як небесні ангели б’ються з князями простору і як Божі ангели руйнують сили зла; як ангельські сили наступають рядами, по 600 в кожному. Люди вірили в Бога і ангели наступали. Накази віддавав Бог. Його сила була могутньою! Своєму народові і ангелам Він дав владу руйнувати владу сатани. Бог вів битву проти зла в просторі. Коли люди моляться і вірять у Бога, диявольські сили руйнуються, але коли панує безвір’я, сили зла отримують перемогу. «Щоби все підкорити під ноги Отця, – сказав Господь, – люди повинні вірити і жити в єдності один з одним! Між небом і землею повинна бути єдність, аби ми могли перемагати наших ворогів». Коли з землі піднялась хвала Богу, сили зла почали відступати. Я бачила, як Божі святі моляться за перемогу над спокусами сатани. Диявольські заклинання і прокляття були зруйновані! Святі здобули перемогу. Врешті так все відбулось, коли ангели Господні бились з бісами пекла і святі отримали визволення через молитву. Діставши визволення, люди починали віддавати хвалу Богові і це привело до нових перемог. Коли ж люди відразу не побачили результатів молитви і перестали возносити хвалу, зло перейшло в наступ. Я почула, як ангел голосно сказав: «Господи, віра Твого народу слабка! Щоби Ти їх визволив від сил сатани, люди повинні вірити в Тебе. Господи, помилуй послідовників спасіння!»

Голос Всемогутнього відповів: «Без віри Богові подобатись неможливо! Але Господь вірний і Він утвердить вас». Я знову побачила, як Бог виливає Свій дух на кожне тіло і люди повірили, що Бог зробить все, про що б вони Його не попросили, бо вони належать Йому, щиро люблять Його і вони увірували в Бога і Його слово, і Бог визволив їх. Слово Боже росло і поширювалось по землі. Господь сказав: «Для віруючих можливо все! Я вірний Своєму слову. Ви робите свою частину і знаєте, що я зроблю Свою. Якщо Мої люди будуть стояти в істині і заохочуватися добрим подвигам віри, відбудуться чудесні речі! Як це було в день П’ятидесятниці. Покличте Мене і Я почую! Я буду вашим Богом, а ви – Моїм народом. Я утверджу вас у праведності, істині, чистоті!» Я побачила християн, як новонароджених немовлят. Я побачила, що Господь Бог Саваот веде битву і здобуває перемогу заради них. Потім я побачила, як немовлята виростають і збирають жнива на полях слави Господньої. Вони чинили діло Господнє з радісним серцем, з любов’ю і довірою до Бога в служінні Богові! Я побачила, як ангели Словом Божим змивають зло з лиця землі. Я побачила мир на землі! Все було підкорено під ноги Богові!

Попередній запис

Глава 16: Центр пекла

Наступний запис

Ворожка Марго