Глава 6: Праця в пеклі

Попереду я побачила неясний жовтий колір. Ми з Ісусом вийшли з тунелю страху і стояли на брудному місці, яке підвищувалось над черевом (серединою) пекла. Наскільки вистарчало погляду, навколо, у центрі пекла, можна було побачити бурхливу діяльність. Ми зупинилися і Ісус заговорив: «Я проведу тебе через черево пекла і розкрию тобі багато речей. Іди за Мною!» Ми продовжили шлях. Ісус сказав: «Попереду буде багато страшного. Це не плід чийогось уявлення, це – дійсність. Не забудь показати існування бісівських сил. Скажи їм, що сатана дійсно існує і що сили темряви також є. Але скажи їм, що не потрібно впадати у відчай. Якщо Мої люди, покликані іменем Моїм, будуть покірні, молитимуться і відійдуть від гріховних шляхів, Я почую їх з неба. Зцілю їх тіла… Пекло також дійсне, як і Небо. Бог хоче, щоби ви знали правду про пекло. Він хоче вберегти вас від цього місця. Бог хоче, щоб ви знали, що у вас є інший шлях. Цей шлях – Ісус Христос, Спаситель вашої душі. Пам’ятайте, спасуться лише ті, чиї імена записані в книзі Життя Агнця!» Ми підійшли до першого центру діяльності черева пекла. Праця велась справа від входу, на невеликому пагорбі, у темному куті пекла.

Я пам’ятаю слова Господа: «Іноді тобі буде здаватися, що Я залишив тебе, але це не так! Пам’ятай, у Мене всяка влада як на небі, так і на землі, і тут, у пеклі. Часами злі духи і прокляті душі не будуть бачити нас, і не знатимуть, що ми тут. Не бійся! Все, що ти побачиш – існує. Все це відбувається зараз і буде продовжуватись до того часу, поки смерть і пекло не будуть кинуті в озеро вогненне!»

Попереду я почула крики і стогони душі, що терпіла страшні муки. Ми зійшли на пагорб і оглянулись! Місце було освітлене, і я могла все чітко бачити. Повітря було наповнене невимовними криками. Кричав мужчина. «Послухай, – сказав Ісус, – те, що ти побачиш і почуєш, правда. Не забувайте про це проповідники Євангелія, бо це істинні і вірні слова. Пробудіться євангелисти, проповідники, вчителі Мого слова. Всі, хто покликаний проповідувати Євангеліє Господа Ісуса Христа. Якщо ви грішите – висповідайтесь і покайтесь! Інакше також загинете!»

Ми пройшли близько 5 метрів від цього місця. Я побачила маленькі фігури, що ходили навколо якоїсь пачки. Коли підійшли ближче я роздивилася і зрозуміла, що цей ящик був гробом, а ті, що ходили навколо – тіні-духи. Це був справжній гріб і навколо нього ходило 12 злих духів! При цьому вони щось пили і хіхікали! У кожного в руці був гострий спис, який вони встромлювали в невеликий отвір, розміщений по всій довжині гробу. Атмосфера була наповнена неймовірним страхом. Я вся затремтіла від побаченого. Ісус знав мої думки і сказав: «Дитино Моя! Тут мучиться багато душ і для них приготовлені різні муки. Найбільше покарання призначене тим, хто спочатку проповідував Євангеліє, а потім вернувся до гріха, тим, хто не відповів на Божий поклик у своєму житті». Я почула такий крик відчаю, що все моє серце наповнилося болем. «Ніякої надії, ніякої надії!» – кричав чоловік. Крик безнадійності виходив з гробу! Безконечний крик жалю. «Як страшно», – шепотіла я. «Підійдемо ближче», – сказав Ісус. Він наблизився до гробу і заглянув всередину. Я пішла за ним і теж заглянула. Здавалося, що злі духи нас не бачать. Гріб заповнювала брудна сіра субстанція. Це була душа чоловіка. У цей час духи продовжували своїми списами пробивати душу цього чоловіка, що лежав у гробі. Я ніколи не забуду страждання цієї душі. Я заголосила до Ісуса: «Визволи його, Господи, визволи!» Муки цієї душі були жахливими. Якби він міг дістати волю. Я потягнула Ісуса за руку і попросила Його вивести душу чоловіка з гробу. Ісус відповів: «Дитино Моя, замовкни, перестань».

При цих словах Ісуса чоловік побачив нас і сказав: «Господи, Господи, відпусти мене, помилуй!» Я подивилася вниз і побачила криваве місиво. Перед моїми очима лежала душа, але в ній було людське серце, що стікало кров’ю. Удари списа буквально пронизували серце. «Я тепер буду служити Тобі, Господи! – попросив він, – будь ласка, виведи мене звідси». Я зрозуміла, що чоловік відчував кожний удар списа, який пронизував його серце. Господь сказав: «Його мучать день і ніч. Сюди його помістив сатана і він мучить його». Чоловік заголосив: «Господи! Тепер я буду проповідувати істинне Євангеліє! Я буду говорити про гріх і пекло, але прошу Тебе, поможи мені вийти звідси». Ісус сказав: «Цей чоловік був проповідником Слова Божого. Був час, коли він служив Мені всім серцем і приводив багатьох до спасіння. Деякі з його навернених багато літ продовжують на землі служити Мені. Але пожадання тіла, спокуса багатства відвели його в сторону. Він дозволив сатані правити своїм життям. У нього була велика церква, прекрасний автомобіль, добрий дохід. Він почав приховувати пожертвування, призначені для церкви, почав вчити брехні. Він говорив наполовину брехню, наполовину правду, не дозволяв Мені виправляти його. Я направляв до нього Своїх посланців, щоби розбудити його, покаятися через Сповідь і святе Причастя і проповідувати істину. Але задоволення цього життя він любив більше, ніж життя в Бозі. Він не знав інших доктрин, крім розкритих істин Біблії, однак перед смертю заявив, що хрещення Святим Духом – брехня, і люди, що говорять Святим Духом – лицеміри. Він твердив, що можна бути п’яницею і притому потрапити на небо без покаяння; що Бог нікого не посилає в пекло, що Він надто добрий, щоби робити такі речі. Через нього багато людей відпало від благодаті Господньої. Він навіть говорив, що Я не потрібний йому, він сам як бог і навіть дійшов до того, що проводив семінар з пропагандою цього брехливого вчення. Моє Святе слово він потоптав ногами. Дитино Моя! Краще ніколи не знати Мене, ніж пізнати, а потім відійти від служіння. Якби він лише послухав Тебе, Господи! Якби він дбав про власну душу і про душі інших людей! Він не слухав Мене. Коли Я кликав його, він не почув Мене, бо дуже любив легке життя. Я кликав і кликав його до покаяння через священиків, але він не приходив до Мене. Одного дня його вбили і він відразу ж опинився тут. Тепер сатана мучить його за те, що колись він проповідував Моє слово і приводив душі в Моє царство. Ось його мука!»

Я дивилась на злих духів, які продовжували ходити навколо його гробу. Серце чоловіка билося і з нього текла справжня кров. Я ніколи не забуду його криків болю і жалю!

Ісус з глибоким стражданням подивився на чоловіка в гробі і сказав: «На руках цього чоловіка кров багатьох втрачених душ. Багато з них відчувають муки вже зараз». З великим жалем у серці ми з Ісусом продовжили шлях. Коли ми відходили, я побачила, що до гробу підходить ще одна зграя злих духів. Зростом вони були близько метра, одягнуті в чорне, з чорними капюшонами на голові. Це була наступна зміна в праці знущання над душею. Я подумала, як часто гордість шкодить нам визнати свої помилки і попросити прощення. Ми відмовляємось покаятися і упокоритися. Продовжуємо діяти так, ніби тільки ми завжди праві. Але послухайте – пекло існує! Будь ласка, не потрапляйте туди!

Потім Ісус показав мені велетенський годинник, розгорнутий над всім світом. Я чула, як він цокає. Годинникова стрілка була майже на рисці 12 години. А секундна – йшла вперед і зупинила хід за три хвилини до кінця, але все ж повільно продовжувала наближатися до кінцевого часу і цокання ставало щораз голоснішим і доки мені не видалось, що воно заповнило весь світ. Бог заговорив наче в рупор і голос Його був як шум багатьох морів. Слухайте, що Святий Дух говорить церквам: «Вавилон! Бадьоріться! Бо Я прийду тієї години, про яку ви не знаєте! Я чую, як іде годинник. Вже 12 годин! Жених приходить за своєю нареченою! Друзі Мої! Чи ви з тих, хто каже, що не треба, Господи, сьогодні, коли Ісус хоче прийти насправді? А чому не готові до приходу Христа? Чи ви прикличете Його до спасіння свого? Чи віддасте своє серце сьогодні Йому? Пам’ятайте, Ісус вас може спасти від всякого зла, якщо ви прикличете Його сьогодні і покаєтесь! Моліться за свою сім’ю і своїх улюблених, щоби вони прийшли до Христа, доки ще не пізно! Послухайте Ісуса, Який вам говорить: “Я захищу вас від зла! Я буду направляти вас у всіх ваших ділах. Я спасу вас, Я спасу ваших улюблених! Прикличте Мене сьогодні і живіть! Я молю всіх, хто слухає Мене, зрозуміти істину, доки ще не пізно”». Пекло призначене на вічність. По можливості я намагатимусь розкрити вам те, що бачила і чула. Я знаю, що все це – істина. Молюсь, щоби ви покаялись і прийняли Ісуса Христа своїм особистим Спасителем. Я почула слова Господа: «Треба повертатись, завтра ми сюди повернемося».

Попередній запис

Глава 5: Тунель страху

Наступний запис

Глава 7: Черево пекла