Додаток: Антихрист гряде!?

Найбільшу користь може принести опис антихриста тим християнам, яким доведеться жити за його часів. Бо коли вони знатимуть, що часи антихриста настали з Божого допусту, тоді не так легко дадуть себе збаламутити й проявлять стійкість у Святій Вірі. Професор Франц Шпіраго, Прага

Про прихід антихриста

Господь сказав: «Це видіння стосується майбутнього. Так буде! Я повернуся, щоби викупити Свою невісту, Свою Церкву, а люди цього навіть не побачать! Прокинься, народе Мій! Звіщайте до краю землі, бо Я прийду, як каже Моє слово». Я згадала вогненного змія в правій руці пекла. Ісус сказав: «Ходімо! Подивись, що говорить дух світу!» Я побачила роги вогненного змія, що входили в тіла людей на землі, багатьма яких змій заволодів повністю. У цей час виринув великий змій, що перевтілився в чоловіка. Мешканці землі порозбігались: хто в пустелю, хто в печери, хто в станції метро, хто в бомбосховище. Вони шукали будь-яке укриття, щоби їх не бачив звір. Ніхто не віддавав хвали Богові і не свідчив про Ісуса. Я почула голос: «Де Мій народ?» Придивившись уважно, я побачила, що люди ходять немов мертві. Атмосфера була пройнята нестерпною печаллю, ніхто не звертав ні вправо, ні вліво. Я зрозуміла, що людей тягне якась нездоланна сила. Час від часу з простору якийсь голос давав їм розпорядження і вони підкорялися йому. Між собою вони не розмовляли. Я також побачила, що в кожного на руках і на чолі була намальована цифра 666, а людей, як стадо, пасли сторожі на конях. На землі лежав розірваний і пом’ятий американський прапор. Все виглядало сумним і нещасним. Скрізь відчувалась смерть і зло. Один за одним люди входили в дещо більше від складу приміщення. Вони йшли в ногу, як вимуштровані солдати і одягнуті були однаково, як у в’язниці засуджені. Приміщення було обгороджене парканом, біля якого через певні відстані стояла сторожа. Куди б я не глянула, бачила солдат в уніформі. Я бачила, що в приміщенні перебувають люди, схожі на зомбі, і купувати їм там дозволяють тільки предмети першої необхідності. Коли чоловік зробив закупи, його садили в кузов військового грузовика. Потім грузовик, під надійною охороною, відвозив його в місце, яке було подібне до лікарні. Людей перевіряли, чи немає в них заразної хвороби або якихось фізичних недоліків. Деяких з них знищували. Тих, хто не проходив перевірки, вели в інше приміщення. Всю стіну там наповнював набір рубильників, кнопок і приборів. Двері відкривались і входили техніки. Один з них викрикував імена тих людей, що були там. Почувши своє ім’я чоловік без будь-якого спротиву вставав і йшов у велику палату. Другий технік закривав двері і включав рубильник на стіні. Через декілька хвилин він відкривав двері, брав віник і змітав те, що залишалось на підлозі. Було багато попелу з людей, які входили туди. Я бачила, що людей, які пройшли медичний огляд, садили на ті ж грузовики і везли до поїзда. Ніхто не розмовляв між собою і навіть не дивився один на одного. У кінці шляху кожний діставав роботу. Вони робили її не нарікаючи і не кажучи ні слова. Робота була дуже тяжкою. Наприкінці дня їх вели в будинок, обгороджений високим парканом. Всі роздягалися і йшли спати. Наступного дня їх чекала та ж тяжка робота.

Нічне повітря прорізав гучний голос. Я побачила величезного звіра, який сидів на великому престолі. Йому підкорялися всі. З його голови виростають духовні роги. Вони доходили до всіх місць на землі. Звір взяв у свої руки велику владу і зріс у силі, ходив по багатьох місцях і обманював. Багаті люди, як і бідні обездолені, піддавалися обману. Звіра почитали малі і великі. До нього підвезли якусь велику машину, звір поставив на ній свою печать і з неї було чути його голос. Це була машина великого брата, який може підглядати у всіх домах. Існувала тільки одна така машина і вона належала до звіра. Частини цієї машини були встановлені в домах, невидимі неозброєним оком. Але одночасно вони повідомляють звірові про всі дії людей. Звір на престолі повернувся в мій бік. На його чолі я побачила цифру «666». У той час я побачила чоловіка, який дуже розізлився на цього звіра. Він бажав, щоби йому дозволили з ним поговорити і кричав на весь голос! Звір зустрів його дуже люб’язно і сказав: «Я тобі поможу у всіх твоїх проблемах». Звір привів сердитого чоловіка у велику кімнату і жестом попросив його лягти на стіл. Кімната і стіл нагадували приміщення швидкої допомоги. Чоловікові зробили обезболююче і підвезли під якийсь апарат. Звір приєднав проводи до голови чоловіка і включив апарат. На екрані висвітились слова: «Цей бунтівник тепер належить звірові «666». Коли чоловік зійшов зі столу, його очі були порожніми, а рухами він нагадував зомбі чи робота. На голові в нього я побачила велику вм’ятину і зрозуміла, що його хірургічно перемінили і тепер ним володіє звір. Звір сказав: «Тепер, сер, ви почуваєте себе краще? Невже я не обіцяв, що вирішу всі ваші проблеми? Я дав вам новий розум. Тепер у вас не буде ні проблем, ні турбот». Чоловік не міг нічого сказати. «Ти будеш підкорятися кожному моєму наказу», – продовжував звір, діставши невеликий предмет і прикріпив його до сорочки чоловіка. Він продовжував розмовляти з мужчиною, а той відповідав, не розкриваючи рота. Він поводився як живий мрець. «Ти будеш працювати і не будеш нарікати. Ти не будеш кричати і не будеш сумувати…»

Мері Кетрін Бакстер

Попередній запис

Ворожка Марго

Наступний запис

Про антихриста