Зцілення та звільнення силою імені Ісуса!

«Коли руку Свою простягатимеш Ти на вздоровлення, і щоб знамена та чуда чинились Ім’ям Твого Святого Отрока Ісуса» Дії 4:30

Минулого тижня ми мали зустріч, під час якої після прослави і тихого розважання та споглядання і слухання Господа, Ісус дав нам міцне пережиття. Раптом Він відкрив нам через Святого Духа силу, яка міститься в Його імені.

Ім’я Ісуса могутнє!

«…щоб перед Ісусовим Ім’ям вклонялося кожне коліно небесних, і земних, і підземних» Флп. 2:10

Ім’я Ісуса має силу спасати!

«І нема ні в кім іншім спасіння. Бо під небом нема іншого Ймення, даного людям, що ним би спастися ми мали» Дії 4:12

Ім’я Ісуса має силу спасати!

«…Бо кожен, хто покличе Господнє Ім’я, буде спасений» Рим. 10:13

Ім’я Ісуса має силу зціляти!

«…кластимуть руки на хворих, і добре їм буде» Мр. 16:18в

Ім’я Ісуса всемогутнє!

«Промовляє до нього Ісус: Я дорога, і правда, і життя. До Отця не приходить ніхто, якщо не через Мене» Ів. 14:6

Ім’я Ісуса всемогутнє!

«Хто має Сина, той має життя; хто не має Сина Божого, той не має життя» 1Ів. 5:12

Ім’я Ісуса має силу! Ім’я Ісуса наповнює наші серця тим, що говорить Слово Боже.

Ім’я Ісуса має силу змінити твоє життя не тільки завтра чи післязавтра, а саме зараз. Так, ім’я Ісуса має силу!

Я прошу, щоб ми разом помолилися:

«Коли руку Свою простягатимеш Ти на вздоровлення, і щоб знамена та чуда чинились Ім’ям Твого Святого Отрока Ісуса» Дії 4:30

І коли налякані апостоли та учні так молилися, земля почала трястися. Всі наповнилися Святим Духом і сміливо звіщали Слово Боже (пор. Дії 4:30-31).

Чому б не помолитись як перші християни? Тож давайте помолимось так, як робили це апостоли та учні. Попросімо Бога Отця, щоб ми, як і вони, були наповнені дарами і силою Святого Духа, щоб чуда ставалися в ім’я Ісуса Христа, нашого Господа!

«…щоб дав вам Отець, чого тільки попросите в Імення Моє» Ів 15:16б

А коли ми просимо згідно з Його словом, Ісус буде дарувати зцілення, звільнення, наше навернення і навернення тих, кого ми любимо, спасіння … так, всі чуда, про які ми молимось.

Чому б не спробувати зараз? Давайте помолимось до Бога Отця в ім’я Ісуса:

Пошли, Господи, мужність, сміливість і силу Твого Духа, щоб знаки, чуда, зцілення могли ставатися в нашому житті, щоб ми могли цілковито увірувати в Ісуса і бути спасенними, ми і уся наша сім’я.

Мій брате, я наполягаю: помолися разом із нами. Я впевнений, що сотні тисяч людей, які читають це в багатьох країнах, приєднуються до нас.

Предвічний Отче, ми віримо в Твою силу і Твою любов. Ми віримо в силу імені Ісуса перед троном Твоєї слави. Тому, Отче, з’єднані тут у довірі, повні надії та віри, просимо: «Простягни Свою руку та вчини чуда і зцілення в ім’я Ісуса, Твого святого отрока» (пор. з Дії 4:30).

Так, Отче, ми просимо: Простягни Свою руку і дай Твого Святого Духа, перемінюючи серця і звільняючи Твоїх людей в ім’я Ісуса.

Мій брате, я вірю, що Бог чує наші молитви, бо ми молимося в ім’я Ісуса і згідно з Його Словом.

«І коли що просити ви будете в Імення Моє, те вчиню» Ів. 14:13а

І Отець не відмовить нам дати Святого Духа, коли ми просимо Його в ім’я Ісуса. «Отож, коли ви, бувши злі, потрапите добрі дари своїм дітям давати, скільки ж більше Небесний Отець подасть Духа Святого всім тим, хто проситиме в Нього?» (Лк. 11:13).

Я вірю, що Бог через Святого Духа вже чинить чуда і зцілення серед нас. Давайте продовжимо молитися з великою вірою, бо «догодити ж без віри не можна» (Євр. 11:6а).

Боже Отче, в ім’я Ісуса, ми просимо Тебе з усією вірою, яку маємо, щоб посеред нас ставалися фізичні та духовні зцілення. Ми просимо, щоб були врятовані подружжя, щоб сім’ї були наново об’єднані, серця зцілені, щоб ненависть була омита Кров’ю Ісуса, щоб в’язні були звільнені, а серця навернені до Божого Слова.

Оновлені вірою, помолімося з силою, сміливістю і довірою. Тепер, мій брате, в ім’я Ісуса, підніми свою ліву руку до неба (так, зараз дивись на Ісуса), міцно стисни свою руку з рукою Бога і молися зі мною:

Зціли мене, Господи Ісусе! Зціли мене!

Звільни мене, Господи Ісусе! Звільни мене!

Спаси мене, Господи Ісусе! Спаси мене!

Дай мені щастя, якого я не маю, Господи!

Дай мені мир уТвоє ім’я, Ісусе!

Дай мені любов!

Прости мені, Ісусе!

Дай мені дар любити і прощати моєму братові, Ісусе!

Дай мені дар шукати Тебе в молитовній групі!

Дай мені дар ходити на Літургію і приймати Причастя!

Дай мені дар молитися, опираючись на Слово Боже!

Дай мені дар віри та наполегливості і наповни мене Своїм Святим Духом, Ісусе!

Алилуя! Слава Богу!

* * *

Яке щастя в наших серцях!

Ми вже врятовані!

Ми вже люблені!

Ми зцілені і звільнені в ім’я Ісуса!

Дякую Тобі, Господи! Наші серця переповнює радість! Хай буде прославлене і благословенне Твоє ім’я, Ісусе! Хай це ім’я – ІСУС – буде піднесене і прославлене в нашому житті!

«Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою!» Мт. 11:28

Ісус любить тебе, мій брате, і Він хоче любити тебе ще більше!

Ви, ті, хто вірите в Ісуса, погляньте на Нього і скажіть:

Ісусе, помилуй мене!

Поклади руку на своє серце, відчуй любов, яку Ісус має до тебе і молись цією молитвою з відкритим серцем. Ти, який все ще потребуєш так багато любові, відкуплення, милосердя, радості, миру і життя, попроси і отримаєш все це, чого так потребуєш:

Ісусе, зжалься наді мною! Ісусе, помилуй мене!

Ще раз голосно повторіть це:

Ісусе, зжалься наді мною!

Ісус хоче влити Своє співчуття і милосердя в наші серця! Але водночас Він поважає нашу волю. Я знову прошу вас – тих, хто ще не вирішив: подивіться на Ісуса і скористайтесь цією хвилиною Божої благодаті. Тепер з відкритим серцем і на повний голос скажіть:

Ісусе, зжалься наді мною! Ісусе, зжалься наді мною! Ісусе, помилуй мене! Алилуя!

Дякую Тобі, Ісусе, за Твою велику любов!

«Нехай примножиться вам благодать та мир» 1Пет. 1:2в

Прийди, Господи Ісусе! Прийди, Господи, і будь з нами в цю хвилину. Ми хочемо поклонятися Тобі, прославляти і величати Тебе.

Мій брате, любов Бога є великою до тебе, до мене, до кожного. Це хвилина ласки. Господь присутній і є біля нас! Закрий очі і віддайся Ісусові цілковито, не опираючись, без страху, з відкритим серцем, бо Він живий і любить нас.

Повір у це, мій брате, Бог є Богом любові та прощення. Визнай себе грішником, щоб божественна ласка щедро діяла в твоєму серці. Давайте разом попросимо Господа про прощення наших гріхів, щоб наші серця, очищені Кров’ю Ісуса, відкрилися для хвали і поклоніння.

Попередній запис

МОЛИТВА

Наступний запис

МОЛИТВА