Коронавірусна криза очима віри

2020 рік став строгим викликом не лише для християн, але без сумніву, сколихнув ціле людство. Пандемія коронаврусу, не так знаного досі для сучасної медицини, внесла в людське життя непевність і тривогу. Люди стали більше турбуватися за своє життя, адже медики в багатьох випадках і різних проявах цієї складної інфекції не в силі надати ефективну допомогу. У той самий час майже всі почали боятися один одного, щоб не підхопити цей страшний вірус.

У цій книзі сучасні богослови подають найактуальніші відповіді на запитання, які постають у кожного із нас у важкі часи епідемії, чи в інші складні періоди, коли наша віра наражена на непрості випробування.

Як правильно трактувати волю Божу? Як відрізнити її від волі людської? Як витривати в любові до Бога та ближнього? На всі ці та інші запитання ви знайдете відповіді в цій невеличкій книжечці.

ЗМІСТ

Коронавірус як криза, поразка та пробудженняКард. Вальтер Каспер, доктор богослов’я, вислужений голова Папської ради з поширення християнської єдності, Рим.

Коронавірус очима віриКард. Курт Кох, доктор богослов’я, президент Папської ради з поширення християнської єдності, Рим.

Свідчити про життя в смертному світі Джордж Августин, доктор богослов’я, душпастир священників в єпархії Роттенбург-Штутгарт

Відстань і контакт Томас Федінг, доктор богослов’я, професор Нового Заповіту в Рурському університеті в Бохумі; член Академії наук Північного Рейну-Вестфалії та Міжнародної богословської комісії у Ватикані, Бохум.

Вірус і яМарк-Девід Янус, доктор філософських наук, президент та головний редактор Paulist Press, Нью-Йорк.

Післямова

Попередній запис

Бути чоловіком

Наступний запис

Як пережити втрату близьких?