2020 рік став строгим викликом не лише для християн, але без сумніву, сколихнув ціле людство. Пандемія коронаврусу, не так знаного досі для сучасної медицини, внесла в людське життя непевність і тривогу. Люди стали більше турбуватися за своє життя, адже медики в багатьох випадках і різних проявах цієї складної інфекції не в силі надати ефективну допомогу. У той самий час майже всі почали боятися один одного, щоб не підхопити цей страшний вірус.
У цій книзі сучасні богослови подають найактуальніші відповіді на запитання, які постають у кожного із нас у важкі часи епідемії, чи в інші складні періоди, коли наша віра наражена на непрості випробування.
Як правильно трактувати волю Божу? Як відрізнити її від волі людської? Як витривати в любові до Бога та ближнього? На всі ці та інші запитання ви знайдете відповіді в цій невеличкій книжечці.
ЗМІСТ
Коронавірус як криза, поразка та пробудження – Кард. Вальтер Каспер, доктор богослов’я, вислужений голова Папської ради з поширення християнської єдності, Рим.
Коронавірус очима віри – Кард. Курт Кох, доктор богослов’я, президент Папської ради з поширення християнської єдності, Рим.
- 1 Темна сторона Великої суботи
- 2 Знати та розпізнавати природу й благодать
- 3 Чого ми повинні навчитися з кризи?
- 4 Світла сторона Великої суботи
Свідчити про життя в смертному світі – Джордж Августин, доктор богослов’я, душпастир священників в єпархії Роттенбург-Штутгарт
- 1 Коронакриза та її глобальні наслідки
- 2 Бог – джерело і повнота життя
- 3 Зрозуміти життя
- 4 Жити перед лицем смерті
- 5 Сила молитви в часі біди
- 6 Новий стиль життя після коронавірусу
- 7 Бог має вирішальне слово
Відстань і контакт – Томас Федінг, доктор богослов’я, професор Нового Заповіту в Рурському університеті в Бохумі; член Академії наук Північного Рейну-Вестфалії та Міжнародної богословської комісії у Ватикані, Бохум.
Вірус і я – Марк-Девід Янус, доктор філософських наук, президент та головний редактор Paulist Press, Нью-Йорк.