КРОВ ІСУСА МАЄ СИЛУ СПАСТИ ТЕБЕ І ТВОЮ СІМ’Ю

«А взявши чашу, і подяку вчинивши, Він подав їм і сказав: Пийте з неї всі, бо це кров Моя Нового Заповіту, що за багатьох проливається на відпущення гріхів!» (Мт. 26:27,28).

Кров Ісуса має силу спасти тебе і твою сім’ю!

Хочу дати особисте свідчення. Цього тижня я читав різні тексти зі Святого Письма, що говорять про силу відкупительної Крові Ісуса. Ми знаємо, що Слово Боже живе і діяльне. Тому в процесі читання я почав сильніше переживати силу відкупительної Крові Ісуса у своєму житті.

Я почав прикликати Кров Ісуса на себе, свою сім’ю і на всі труднощі, з якими зустрічався. Я прикликав Кров Ісуса, щоб вона зламала ланцюги гріхів думками, осудженням, браком любові чи прощення. Я прикликав Кров Ісуса також на осудження з боку моїх братів; на смуток, що міг бути в моєму серці.

Я сказав, що прикликав Кров Ісуса, але я все ще прикликаю її на свої гріхи, щоб через покаяння і віру очиститися ще більше.

Я прикликаю Кров Ісуса на те зло, що могло би прийти до мене від інших. Я завжди ставлю Кров Ісуса між собою і всіма тими людьми, які з певної причини не бажають мені добра; при цьому я обіцяю собі не давати пристановища ніякому почуттю образи, але молитися за кривдників.

Я прикликаю Кров Ісуса на все.

Я визнаю перед вами, що те, про що я щойно свідчив, – це мій особистий досвід сили відкупительної Крові Ісуса.

Кров Ісуса має силу!

Я даю свідчення про цей досвід не тому, що чув чи читав про нього, а тому, що сам це пережив і переживаю: Кров Ісуса має силу! Кров Ісуса має силу змінити твоє життя і життя твоєї сім’ї, так само, як вона змінила і продовжує змінювати моє.

Чи ти знав, що береш участь в окропленні Кров’ю Христа?

Слово Боже говорить через св. Петра: «Посвяченням Духа, на покору й окроплення кров’ю Ісуса Христа» (1Пет. 1:2б).

Як говорить нам святий Петро, ми були вибрані Богом, щоб мати частку в окропленні Кров’ю Ісуса, тобто щоб одержати спасіння і прощення наших гріхів через Кров Христа. Прагни для себе цієї Крові, мій брате. Прагни її для себе і всієї своєї сім’ї.

«Бо це кров Моя Нового Заповіту, що за багатьох проливається на відпущення гріхів!» (Мт. 26:28).

Ця Кров була пролита за тебе і членів твоєї сім’ї, щоб ви могли бути фізично і духовно зцілені та звільнені від диявола.

Чи ти знав, що ти і твоя сім’я можете перемагати диявола?

Чи ти знав, що ти і твоя сім’я через віру в ім’я і Кров Ісуса маєте в своєму розпорядженні дуже могутню зброю, щоб завдати поразки дияволу?

Слово Боже говорить саме про це: «І вони його перемогли кров’ю Агнця» (Об. 12:11а).

Прочитаймо знову з великою радістю текст із Євангелія від Матвія, який говорить про Кров Ісуса: «Бо це кров Моя Нового Заповіту, що за багатьох проливається на відпущення гріхів!» (Мт. 26:28).

Кров Ісуса має силу прощати гріхи, рятувати людей від духовної смерті, яка є плодом гріха, і давати життя в повноті, життя дитини Бога Отця.

Кров Ісуса має силу повністю зцілити, звільнити і зламати кайдани, які роблять людину та її сім’ю в’язнями зла. І ми Кров’ю Ісуса вільні. Так, ми вільні від зла, наші руки розв’язані і сягають Небес, щоб віддати славу силі Крові та імені Ісуса.

Покайтесь у своїх гріхах. Моліть про прощення ваших гріхів і гріхів вашої сім’ї через відкупительну Кров Ісуса (через Таїнство примирення в разі важкого гріха) щодня, щомиті і в цих ситуаціях. Завжди закликайте силу Крові Ісуса на себе і свою сім’ю!

Вірте в силу Крові Ісуса, бо немає такого зла, що могло би протистояти їй; зло, омите в Крові Ісуса, не може досягнути нас.

Кров Ісуса має силу спасти тебе і твою сім’ю!

Кров Ісуса очищає кожну пляму нашого життя. Кров Ісуса омиває наші сім’ї, заняття, середовище, в якому живемо. Кров Ісуса спасає, очищає, звільняє і зцілює нас, щоб ми могли славити Ісуса, Який любить нас.

Сьогодні, кожного дня, кожної години, кожної миті ставте між собою (своєю сім’єю) і всім злом силу Крові Ісуса.

Я тепер ставлю Кров Ісуса між собою і всяким злом. Я ставлю Кров Ісуса між своєю сім’єю і всяким злом. Я проголошую, що силою Крові Ісуса ми перемагаємо диявола і його діла. Ми ходимо в перемозі силою Крові Ісуса. Алилуя!

Тепер уявімо хрест Христа, хрест перемоги і любові Божої; погляньмо на Кров Ісуса, що спливає з хреста і молімося. Просімо Ісуса, щоб Його Кров омила наше єство, наші сім’ї, наші оселі, наші справи, наших друзів. Використовуючи силу імені та Крові Ісуса, ми прощаємо також тим людям, які образили нас і завдали нам болю, особливо членам наших сімей, так само, як ми наважуємося просити прощення в Бога і закликати Кров Ісуса, щоб омила наші гріхи.

Ісус, через те, що любить нас, хоче, щоб ми були вільними і спасенними від ланцюгів образи, болю і ненависті; Він хоче, щоб ми молилися за своїх ворогів. Пригадайте тепер своїх ворогів, великих і малих, – тих людей, з якими у вас склались не зовсім добрі стосунки: родичів (свекруха, свекор, батьки, брати…), друзів, колег і навіть свого чоловіка, дружину чи когось зі своїх дітей.

Моліться, закликаючи відкупительну Кров Ісуса на всі взаємини, особливо сімейні. Моліться зараз:

Ісусе, я прошу, щоб Ти омив мене і мою сім’ю, мій дім, мою роботу і моїх друзів у Твоїй відкупительній Крові. Я вірю в силу цієї відкупительної Крові, Ісусе. Я вірю, що Твоя Кров очищає всі стосунки в моєму житті і обновляє їх усіх, Господи Ісусе.

Я відчуваю силу цієї Крові, яка омиває мене зараз, омиває мою сім’ю, вірою в Твоє ім’я і в Твою Кров тече через нас із Твого хреста, щоб відкупити, зцілити і звільнити нас.

Я знаю, що в цю мить з мого серця і з серця кожного з членів моєї сім’ї через Кров, яка вибілює та очищає нас, зникають плями гріха і зла.

І тепер, Господи, використовуючи силу Твоєї Крові, я кладу її між собою і всіма людьми, особливо тими, на кого гніваюсь, і тими людьми, які спричинили мої проблеми і кому я ще не зміг (не змогла) простити. Так, Ісусе, і в силі цієї Крові, яка відкупляє та звільняє мене, і в силі Твого імені я пробачаю зараз будь-яке зло, яке вони могли вчинити в моєму житті і житті моєї сім’ї.

Хвала Тобі, Ісусе, бо через Твою Кров, яка очищає всі мої стосунки, відчуваю свободу від почуття образи і болю.

Дякую Тобі, Ісусе, за цю могутню Кров. Дякую Тобі, Ісусе, за спасіння, зцілення і звільнення. Дякую Тобі за життя. Дякую Тобі за таку велику любов!

Ісусе, тепер я розумію, що Ти пролив Свою Кров задля того, щоб ми могли бути спасенними і щоб могли нести це спасіння всім людям, особливо нашим сім’ям.

Я пробачаю, Господи, як і Ти мені пробачив, через Твоє ім’я і через Твою Кров, Ісусе.

Амінь! Алилуя!

Я проголошую, що, починаючи з цього тижня, я буду новим творінням. Я вже є нове творіння, бо Святий Дух, Який вчить усього, навчив мене жити силою Крові Ісуса і використовувати дедалі більше силу цієї Крові, яка спасає, зцілює і звільняє.

Заклич силу Крові Ісуса на себе і свою сім’ю також.

Якщо ти одружений, заклич її на своє подружжя і сім’ю.

Якщо неодружений, закликай силу Крові Ісуса на своїх батьків і друзів.

Усім нам необхідно задіювати силу Крові Ісуса.

Ісус помер на хресті і пролив Кров Своїх ран для того, щоб вона могла діяти, як вияв Божої любові.

Тепер ти вже знаєш, що ти покликаний особливим способом бути учасником цієї Крові і що через тебе вся твоя сім’я покликана до спасіння.

Тому являй силу цієї Крові!

Проголошуй свою причетність до відкупительної Крові через віру в ім’я Ісуса. Проголошуй своє очищення і прощення.

І ти вже знаєш обітницю Божу – «Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім» (Дії 16:31).

Отримавши спасіння через Кров Ісуса, ти будеш тим Божим каналом, яким у твою сім’ю прийде спасіння. Вибравши тебе, Бог також закликає всіх членів твоєї сім’ї мати частку в спасінні через відкупительну Кров Ісуса.

Прости зараз!

Силою імені та Крові Ісуса хочемо зробити тобі виклик, моя сестро, що пишеш і телефонуєш нам, критикуючи свого чоловіка.

Прости своєму чоловікові в ім’я Ісуса так, як це відбувається, коли ідеш до Крові Ісуса, щоб очиститися від гріха. Ісус через Своє Слово просить, щоб ти, не зволікаючи, простила своєму чоловікові. І щоб ти ніколи більше не критикувала його. Немає значення, що він зробив чи що робить, заклич Кров Ісуса між ним і собою. Попроси, щоб Кров Ісуса очистила тебе, а також твого чоловіка; і пробач в ім’я Ісуса. Пробач! Прощай чоловікові сімдесят разів по сім. Ось про що Ісус просить тебе, що здіймаєш руки до неба, благаючи прощення своїх гріхів. Проси прощення для своїх дітей, а також спасіння для своєї сім’ї. І пам’ятай: ніколи більше не підвищуй голосу на чоловіка.

Ми даємо і тобі настанову, чоловіче: не смій більше критикувати свою дружину. Не смій висміювати її в колі друзів. Не смій більше грішити з іншими жінками. Не смій більше торкатися дружини тими ж руками, які доторкаються до інших жінок. Не смій більше цілувати інших жінок. Ніколи не смій знову заплямувати ваше подружнє ложе. Ніколи не смій знову… В ім’я Ісуса, чоловіче, встань! Приклич Кров Ісуса на свої слабкості і спокуси. В Ісусі ми перемагаємо диявола, спокуси і гріх перелюбу. В ім’я Ісуса і в силі Його відкупительної Крові, чоловіче, встань! Підведи голову. Дивися вперед і залиши позаду гріх, щоб жити життям сина Божого, життям, яке Бог обіцяв через відкупительну Кров Ісуса. Приклич Кров Ісуса в момент слабкості і спокуси. Приклич Кров Ісуса на себе і на всяке зло та спокусу між тобою й іншими жінками для того, щоб, очищений у цій Крові, ти вже ніколи більше не наважився дивитися на інших жінок чи торкатися їх.

Бог любить нас, і саме через це Він хоче, щоб ми користувалися силою Його відкупительної Крові.

Кров Ісуса має силу спасти тебе і твою сім’ю!

Застосовуй силу Крові Ісуса для себе, своєї сім’ї і в кожній ситуації, у кожний момент, щодня, щогодини.

Ісус любить тебе, мій брате!

Ісус любить тебе, моя сестро!

Я знаю, що Він також любить мене.

І тому, що Він любить нас, Він дає нам силу Своєї Крові, щоб ми могли бути спасенні, зцілені та звільнені.

Слава Богу за це! Алилуя, Ісусові Христові!

Амінь. Алилуя!

Попередній запис

МОЛИТВА БЛАГОСЛОВЕННЯ

Наступний запис

МОЛИТВА ПРОСЛАВЛЕННЯ КРОВІ ХРИСТОВОЇ