МОЛИТВА БЛАГОСЛОВЕННЯ

Прийди, Господи Ісусе, прийди, Господи! Наповни наші серця Твоєю любов’ю, силою, Твоїм Святим Духом.

Мій брате, мир Господа Ісуса великий посеред нас, у наших серцях. Благословення, яке ми відчуваємо над собою, настільки велике, що хочемо, щоб ти разом з нами мав частку в ньому.

Тому заплющ на кілька хвилин очі. На деякий час перестань хвилюватись, метушитись, працювати… Стань у присутності Ісуса, відкрий широко серце, і помолімося разом.

Вічний Отче, ми любимо Тебе так сильно і хочемо сьогодні подякувати Тобі за Твоє благословення, бо Ти наш люблячий Отець і примирюєш нас із Собою через Ісуса Христа, нашого Господа. Ми любимо Тебе, Отче, ми поклоняємося Тобі, ми благословляємо Тебе, і ми відкриваємося тепер, щоб одержати благословення, яке приходить від Тебе, і нас заливає Твоя благодать, Твій мир і Твоя любов.

Ми також дякуємо Тобі, Отче, бо сьогодні через Твоє Слово ми навчилися, що ми – Твоє благословення ради наших братів.

Твоє Слово «і звеличу ймення твоє, і будеш ти благословенням» (Бут. 12:2в) є для кожного з нас. Ми хочемо зробити це Божественне Слово своїм і перетворитися на Твої канали і знаряддя, щоб могти благословляти всіх людей.

Тому тепер у Твоїй присутності ми хочемо зректися кожного марного слова, яке вимовили наші вуста і благати Кров Ісуса Христа очистити наші серця, розум і язики.

Ми просимо Тебе про прощення за кожне прокляття, яке ми могли наслати на людей, особливо на когось із членів своєї сім’ї. Ми зрікаємося всіх проклять. Ми закликаємо Кров Ісуса усунути злі наслідки кожного прокляття, яке ми, можливо, сказали ненавмисно.

Сьогодні Твоє Слово звільняє нас. Нам слід благословляти, щоб успадкувати благословення.

Ми благословляємо, Отче, своїх дітей, чоловіка (дружину), батьків, братів і сестер, родичів і членів сім’ї.

Ми благословляємо тих людей, з якими склалися нелегкі стосунки, а також тих, які переслідують нас і завдають нам болю.

Ми благословляємо тих людей, з якими маємо ділові контакти; ми благословляємо свого керівника і свою працю.

Ми благословляємо те, що нам подобається робити, і те, що нам робити не подобається.

Ми благословляємо всі моменти нашого життя і здоров’я.

Ми благословляємо в ім’я Отця, Сина і Святого Духа.

Ми просимо Тебе, вічний Отче, щоб цим Божественним благословенням і в ім’я Ісуса Ти вчинив, щоб сила Духа Святого текла на зцілення Твого народу.

Мій брате, ти – благословення Боже для твого ближнього. Боже благословення приходить і тече до нього через тебе. Отже, зараз простягни свою руку, торкнись особи, яка поруч. Благословення Боже досконале, бо в ньому прощення, любов, здоров’я, життя, мир, зцілення і свобода. І молімося разом:

Святий Отче, звільни мого брата від усіх докорів сумління, що обтяжують його серце, від усякого комплексу неповноцінності, від усякого почуття вини.

Звільни його, Господи, силою імені Ісуса від самотності, занепаду духу, смутку, спустошення і страху перед майбутнім.

Звільни його, Господи, від гіркоти, будь-якого жалю за минулими подіями, сказаними словами, за стосунками, що суперечили Твоєму Слову.

Ми хочемо прибити це все до хреста нашого Господа Ісуса Христа і благати, щоб Кров Ісуса омила всі гріхи і негативні речі в житті цього брата.

Отче, ми віримо, що для Тебе немає нічого неможливого, тому просимо, щоб Ти використав наші руки для благословення і щоб в ім’я Ісуса Божественне зцілення текло до брата.

Помасти наші руки, Господи Ісусе, і Своєю силою зціли людей, за яких ми заступаємося.

Прийди, Господи, зі Своєю силою. Велике те помазання, що виливаєш у наші серця!

Відвідай також засмучені серця і омий їх Своєю Кров’ю, Ісусе.

Ми хочемо подякувати Тобі, бо Твоя могутність і Твоя милість великі.

Ми хочемо подякувати Тобі, бо ми Твої знаряддя.

Ми хочемо подякувати Тобі, бо Твоє благословення тече через нас.

Ми хочемо подякувати Тобі, бо, коли ми благословляємо в Твоє Ім’я, Господи, ми також стаємо спадкоємцями благословення.

І, вічний Отче, в ім’я Ісуса, як Твої діти, з цілковитою довірою ми хочемо послужити Твоїм Божественним благословенням для всіх тих, хто в цю хвилину поєднаний з нами в молитві.

Мій брате: «І Господь промовляв до Мойсея, говорячи: Промовляй до Аарона та до синів його, говорячи: Так благословляйте Ізраїлевих синів, говорячи їм: Нехай Господь поблагословить тебе, і нехай Він тебе стереже! Нехай Господь засяє на тебе лицем Своїм, і нехай буде милостивий до тебе! Нехай Господь зверне на тебе лице Своє, і хай дасть тобі мир!» (Чис. 6:22-27).

Тобі, Святий Отче, вся хвала наших сердець в ім’я Ісуса і в єдності Святого Духа.

Амінь і амінь.

Попередній запис

БЛАГОСЛОВЛЯЙ СВОЮ СІМ’Ю В ІМ’Я ОТЦЯ, СИНА І СВЯТОГО ДУХА

Наступний запис

КРОВ ІСУСА МАЄ СИЛУ СПАСТИ ТЕБЕ І ТВОЮ СІМ’Ю