МОЛИТВА ЗА СІМ’Ю

«І молитва віри вздоровить недужого, і Господь його підійме, а коли він гріхи був учинив, то вони йому простяться. Отже, признавайтесь один перед одним у своїх прогріхах, і моліться один за одного, щоб вам уздоровитись» (Як. 5:15,16а).

Вічний Отче, всесильний Боже, Творче Неба і землі, ми славимо Тебе і благословляємо Твоє святе ім’я. У цю мить ми хочемо поставити в Твою присутність всі сім’ї світу, особливо християнські сім’ї і, зокрема, сім’ї всіх тих, хто зараз молиться з нами в єдності віри і в сопричасті з Тобою.

Ми хочемо подякувати Тобі та прославити Тебе за наш дім, за нашу сім’ю, за життя нашого чоловіка, дружини, дітей, за подружнє благословення, за те Таїнство, яке одного дня ми прийняли у Твоїй присутності. Сьогодні з великою вірою і довір’ям хочемо вкласти кожну сім’ю в Серце Ісуса.

Господи Ісусе, саме Ти сказав:

«Тож, що Бог спарував, людина нехай не розлучує!» (Мт. 19:6б) Поблагослови нашу сім’ю і всі сім’ї світу. Ми просимо, щоб Твоя благодать і сила Твоєї відкупительної Крові омила всі сім’ї від усякого зла і гріха. Ти знаєш добре, Ісусе, як сильно зло нападає на них; багато-багато пасток поставлено на християнські оселі.

Сьогодні ми хочемо особливо посвятити кожний дім і кожну сім’ю Твоєму Святому Серцю. І ми просимо в Тебе пробачення, Господи, за всі рази, коли стали причиною браку миру, любові, порозуміння і єдності в нашій сім’ї; Господи, пробач за кожний агресивний вчинок проти тих, кого любимо; за образи і неправди; за брак розуміння і захисту.

Господи, пробач нам за наш егоїзм; за кожне приниження, які ми, як члени сім’ї, завдаємо іншим; за брак спілкування; за всі ті випадки, коли закриваємось у собі і підживлюємо обурення і гнів проти нашого (-ї) подруга (-и) чи дітей.

Пробач, Господи, пробач. Пробач нам за всі випадки, коли, ми, роздратовані, відповідаємо насиллям людям, яких Ти даєш нам для сімейного життя.

Пробач нам, Господи, за кожний випадок байдужості й холодності в нашому ставленні одне до одного; за ті рази, коли наші взаємини є такими екстремальними, що примушують наших любих грішити проти нас і проти Тебе.

Пробач нам, Господи, за всі випадки, коли ми настільки роздратовані, що богохулимо і примушуємо інших також богохулити. Пробач, Господи, пробач.

Ми ставимо перед Тобою всі наші гріхи, і, каючись, просимо Твоєї милості.

Господи Ісусе, змилосердися над нами! Ми хочемо, щоб нас покрила Твоя відкупительна Кров, і просимо, щоб сила цієї Крові діяла в нас, у наших домах і в наших сім’ях, щоб очистити і звільнити нас від усього гніту, спричиненого гріхом. Ми також хочемо попросити, щоб Твоя Кров надолужила ті прогалини, які утворилися, коли ми дозволяли злу діяти в нас і в членах нашої сім’ї.

Господи, у Твоє ім’я поблагослови кожного члена нашої сім’ї. Ми славимо, благословимо Тебе і дякуємо Тобі за життя кожного з них. Нехай Твій Святий Дух торкнеться нашого серця. Нехай наші духовні очі будуть відкриті і бачать добрі якості тих, кого Ти поставив поруч із нами і, таким чином, ми зможемо пробачити їм Твоїм пробаченням і полюбити їх Твоєю любов’ю, якою Ти полюбив нас.

Господи Ісусе, ми знаємо, що в Тебе є влада вчинити новими всі творіння. Тому ми просимо, щоб Ти простягнув Свою могутню руку і зцілив наше єство, кожного члена нашої сім’ї, внутрішній світ кожного з нас, наші взаємини, роблячи все новим, бо написано:

«Тому то, коли хто в Христі, той створіння нове, стародавнє минуло, ото сталось нове!» (2Кор. 5:17).

Ми просимо, щоб Ти ввійшов у наш дім і був присутній у нашій сім’ї, у нашому подружжі, у наших взаєминах; тобто в серці кожної людини, яка живе з нами, розділяючи наше життя. Нехай віднині Твій Дух діє так могутньо, щоб ми могли жити в нашій оселі з нашими рідними, виконуючи Твої закони і заповіді. Нехай чоловік знає, як зайняти своє становище голови дому як священик маленької домашньої Церкви, і нехай він знає, як любити свою дружину і дітей, так, як Христос полюбив Церкву, настільки, що віддав Своє життя за неї. Нехай дружина буде поруч із ним, як помічниця, і знає, як коритися своєму чоловікові, так, як Господу, знаючи, що це закон Божий; і нехай Дух Святий відкриє її духу, що таке покора згідно з божественним Словом.

Нехай діти люблять своїх батьків, шануючи і слухаючись їх, бо таким чином вони отримують благословення від Бога і вспадковують обітницю довгого та щасливого життя на землі. Нехай батьки не дратують своїх дітей, щоб не зробити їх агресивними і розчарованими, але нехай знають, як виправляти їх із любов’ю, спрямовуючи їх до Господа Ісуса (пор. Еф. 5:21-28; 6:1-4).

Святий Отче, ми славимо й благословляємо Тебе, посвячуємо Тобі наше життя, наш дім і нашу сім’ю.

В ім’я Ісуса.

Амінь і амінь.

Попередній запис

СПАСИ СВОЮ СІМ’Ю! (ЗАКІНЧЕННЯ)

Наступний запис

ІСУСЕ, ПОМИЛУЙ МЕНЕ І МОЮ СІМ’Ю!