МОЛИТВА ПОСВЯТИ

Прийди, Святий Духу! Прийди, Господи! В ім’я Ісуса наповни наші серця Своєю силою, присутністю і любов’ю. У цю хвилину дай нам помазання, щоб ця молитва була любою Отцеві.

Святий Отче, Отче нашого Господа Ісуса Христа, ми дуже любимо Тебе, о Батьку, славимо Тебе, бо Ти наш Бог, могутній Господь всесвіту, Творець усього видимого і невидимого, наш люблячий Батько, Який опікується нами, бо ми Його діти в Ісусі Христі, нашому Господі. Ми хочемо подякувати Тобі, Отче, за Твій Дух, влитий у наші серця, що зрощує нашу віру.

Ми поклоняємось Тобі, Отче, ми дякуємо Тобі і просимо прощення, бо багато з нас забуває, що ми Твої діти і що ми можемо звертатися до Твоєї любові і могутності кожної миті, кожної хвилини нашого життя, бо Ісус, бо Кров Його єдиного Сина відкрила нову стежку до Тебе. І, Святий Отче, у цю хвилину ми хочемо покрити себе цією дорогоцінною Кров’ю, пролитою за нас на хресті. У цю хвилину молитви і віри ми хочемо відновити обітниці нашого Хрещення, і в Твоїй присутності, Отче, і в єднанні з усіма, хто молиться зараз, ми хочемо зректися сатани.

В ім’я Ісуса ми відрікаємося сатани, його діл і всіх його спокус!

Владою й авторитетом Ісуса Христа ми зрікаємося всякої угоди і домовленості, яку ми і члени нашої сім’ї могли укласти зі злом і з усім, що асоціюється зі злом. В ім’я Ісуса ми зрікаємося всього, що є гріхом і темрявою в нашому житті.

Отче, ми визнаємо, що ми Твої діти. Ми проголошуємо Ісуса Христа єдиним Господом нашого життя. Ми віримо, що Він помер за нас, щоб заплатити ціну наших гріхів, що Він воскрес із мертвих і що Він живий, сидить по Твоїй правиці в могутності і славі, щоб ніколи вже більше не вмирати. І ми хочемо жити, щоб любити Його і Йому служити по всі дні нашого життя.

Ми прославляємо і благословляємо Тебе, Отче, за ту силу, якою Ти наділив ім’я Ісуса, і схиляємо свої голови, а також серця перед цим іменем, бо знаємо, що «під небом нема іншого Ймення, даного людям, що ним би спастися ми мали» (пор. Дії 4:12).

Сьогодні ми закликаємо святе ім’я Ісуса Христа на нас, наше життя, наші доми, сім’ї та на все, що наше.

Господи Ісусе, помилуй нас і наші сім’ї! Май милосердя до нас і наших сімей! Ми благаємо про силу імені Ісуса на весь гніт, який сатана чинить у нашому житті; і з силою, і владою Ісуса Христа, нашого Господа, ми виганяємо з нас, наших помешкань, наших сімей, наших дітей, наших подругів, наших батьків усяке зло, всяку темряву і всяку демонічну дію. Зло повинно піти геть, бо перед іменем Ісуса приклоняється «кожне коліно небесних, і земних, і підземних» (Фил. 2:10).

Написано, і так є.

Вічний Отче, у силі імені Ісуса ми просимо Тебе зцілити сім’ї, зцілити доми, зцілити подружні взаємини, стосунки між батьками і дітьми, між братами і сестрами. Ми також просимо про внутрішнє зцілення сердець, де так багато зібрано ненависті, образ, ревнощів і заздрощів. Ти маєш владу зробити все новим в Ісусі Христі, Твоєму улюбленому Синові. Отже, віднови, Господи, любов у серцях подружніх пар, дай Твій мир сім’ям, зроди віру в найтвердіших серцях, щоб вони відкрилися і прийняли спасіння Ісуса Христа.

Твоя сила безмежна, Святий Отче, і завдяки цій силі, що діє тепер у нас, поєднаних з Ісусом, Твоєю Церквою, ангелами і святими в Небесах, ми хочемо славити, благословляти Тебе, поклонятися і дякувати Тобі.

Будь прославлений навіки! В ім’я Ісуса. Амінь і амінь.

Попередній запис

ІМ’Я ІСУСА МАЄ СИЛУ СПАСТИ ТЕБЕ І ТВОЮ СІМ’Ю

Наступний запис

ЗЦІЛЕННЯ ЧЕРЕЗ ПРОЩЕННЯ ДЛЯ ТЕБЕ І ТВОЄЇ СІМ’Ї