МОЛИТВА ПРОСЛАВИ

Будуть славити Тебе, Господи Ісусе, всі царі і всі сім’ї землі, Бо перед Твоїм іменем, Ісусе, приклоняється кожне коліно на небі, на землі й під землею (пор. Фил. 2:10). І ми вручаємо у Твої руки цю велику справу хвали, про яку Ти, Господи, просив нас. Ми благаємо, щоб Твоя відкупительна Кров очистила наші серця, щоб ми могли отримати дар хвали, щоб ще більше прославляти Тебе.

Ми молимося Богові Отцеві, щоб Він зіслав могутність, силу і дари Святого Духа, щоб ми не лише сказали «так», але щоб також привели членів нашої сім’ї та інших людей, щоб вони сказали «так» і взяли на себе зобов’язання славити Бога протягом п’яти хвилин кожного дня по всі дні їхнього життя, щоб величали Ісуса, вихваляли Його за все, за їхню сім’ю, їхнє місто і країну.

Зміни себе і зміни свою сім’ю через силу хвали!

Прийди, Господи! Прийди Своїм Святим Духом і Своєю могутністю. Наповни наші серця Своєю присутністю і вивільни в нас сьогодні дар хвали, дар поклоніння і дар подяки.

Мій брате, це момент великої благодаті для всіх нас, і тому я закликаю тебе поєднатися з нами відкритим серцем. Стань у присутності Ісуса і разом із Ним вихваляй, поклоняйся і прославляй нашого Триєдиного Бога Отця, Сина і Святого Духа.

О Господи, Всевишній Боже, цієї миті ми хочемо поєднатися у хвалі і поклонінні з ангелами, святими і з усім Небесним Двором, щоб разом ми могли славити Тебе і поклонятися Тобі. Ми хочемо поєднатися з усією Церквою Христовою на поверхні землі, щоб могти єдиним серцем поклонятися нашому Богові. У цю мить, Отче, ми відкриваємо свої серця і закликаємо силу і могутність Твого Святого Духа, щоб Він всередині нас міг вихваляти Всевишнього Бога і поклонятися Йому.

Ми віддаємося Тобі, Святий Духу. Прийди в ім’я Ісуса. Прийди, Господи, і твори хвалу в глибинах нашого єства!

О вічний Отче, Ти Творець, Ти наш люблячий Батько. Ми любимо Тебе і приносимо Тобі всю хвалу наших сердець. Ми хочемо славити Тебе за все своє життя. Ми хочемо виконувати Твою волю. Ми хочемо святкувати Твою славу, бо Ти добрий, Ти святий, Ти єдиний гідний прийняти всю честь, хвалу, славу і велич. Господи Ісусе, ми поклоняємося Тобі. Ти наш Спаситель, Всевишній Бог разом з Отцем і Святим Духом. Ми підкоряємося Тобі безумовно, тому що Ти заплатив ціну нашого спасіння і тому що ми належимо Тобі. Ми – Твої. Твій народ. Сьогодні, Ісусе, освяти нас у Своєму Дусі, як народ, одну сім’ю хвали і поклоніння. Нехай усі обставини нашого життя приносять хвалу наших сердець і уст та підносять її до Небес у Твоє ім’я, Господи.

О Духу Божий, Ти, що живеш всередині нас, Ти Утішитель, Бог любові, безмежної мудрості. Ми любимо, благословляємо, прославляємо Тебе, поклоняємось Тобі й віддаємося Твоїй присутності. Прийди, Духу Святий, прийди і спрямуй наше життя, помазуючи нас Своєю могутністю і вселяючи в наші серця і в усі наші сім’ї дар хвали. Всели в нас сьогодні, Духу Святий, цей дар і нехай течуть у нас ріки живої води і хвали, щоб нашому Богові Отцеві, Синові й Духові Святому було віддане поклоніння, честь, слава і благословення в усіх обставинах нашого життя і сімейного устрою. Нехай наші серця з’єднаються в хвалі та поклонінні. Нехай наше сімейне життя буде гімном хвали Твоїй славі.

Благословенний Ти, Господи, бо ангели і святі вихваляють Тебе безупинно.

Благословенний Ти, Господи, бо Твоя Церква на землі вихваляє Тебе безупинно.

Благословенний Ти, Господи, бо сьогодні Ти закликаєш нас творити Твій народ, Твою сім’ю хвали і поклоніння.

Ми кажемо «так» і уповаємо на Твою благодать, щоб бути вірними і щоб хвала піднімалася в нас не лише п’ять хвилин на день, Господи, але увесь день, кожної хвилини, кожної миті. Навіть під час сну наші серця будуть чувати у хвалі та поклонінні, бо ми створені, щоб прославляти Тебе.

Будь благословенний навіки.

Нехай буде благословенна Твоя могутність, що змінює нас.

Нехай буде благословенна сила і могутність Твого Святого Духа хвали всередині кожного з нас.

Будь благословенний, Господи, бо Ти достойний, Ти наш Бог, і ми віддаємо шану, хвалу і поклоніння тільки Тобі!

І тепер, Господи, ми разом приходимо в поклонінні, хвалі і подяці, поєднані з усім Твоїм народом на землі, поєднані з Твоєю Церквою, сім’єю, всіма служителями місії, і благословляємо Тебе, поклоняємося та віддаємо Тобі своє життя, свої страждання і болі, щоб серед всього цього Ти був хвалений, почитаний і прославлений.

О Ісусе, сьогодні ми взиваємо до Тебе і просимо Тебе: простягни Свої зранені руки над людьми і сім’ями, які страждають. Господи, ми віддаємо Тобі нашу країну, економічну кризу, яку переживаємо. Ми доручаємо Тобі біль усіх людей і сімей. Ми доручаємо Тобі Твою Церкву, Твоїх священиків, служителів, пасторів, єпископів, усіх покликаних богопосвячених людей, усіх світських людей, посвячених Тобі та служінню Твоєму Слову, всіх тих, хто поклоняється Тобі. І ми віддаємо Тобі самих себе!

Ми славимо Тебе і просимо: Ісусе, вивільни Божественне зцілення на нас; вивільни на нас Свою могутність, о Господи, особливо на членів наших сімей і на наших хворих братів, які разом з нами моляться і дуже страждають. Щоб силою хвали вони могли бути звільнені зараз від усякого горя і смутку, меланхолії та відчаю, спричинених втратою близьких, які померли; від усякої емоційної дисгармонії, від браку відваги жити і від депресії.

Ми передаємо Тобі всі ці болі та страждання з великою хвалою і поклонінням, очікуючи з повним довір’ям, що від Тебе до нас прийде зцілення і свобода.

В ім’я Ісуса. Амінь і амінь.

Попередній запис

ЩАСЛИВОЮ Є ТА СІМ’Я, ЯКА ЗНАЄ, ЯК СЛАВИТИ ТЕБЕ!

Наступний запис

ІМ’Я ІСУСА МАЄ СИЛУ СПАСТИ ТЕБЕ І ТВОЮ СІМ’Ю