МОЛИТВА

Предвічний Отче, Отче любові й прощення, змилуйся над нами, Своїми дітьми, бо ми є грішниками; зжалься над нашою невірністю, непослухом і понад усе над браком любові, браком прощення і ненавистю, які наповнюють наші серця.

Отче, омий нас дорогоцінною Кров’ю Свого Сина Ісуса і наповни нас Своїм Святим Духом, щоб ми могли наново народитися Твоєю ласкою, примирені з Тобою, Господи, запечатані Твоєю силою і Твоєю любов’ю.

Господи Ісусе, Твоє ім’я могутнє, Твоє ім’я святе. Великою є Твоя любов до нас! Ми віримо, що Ти живеш, бо відчуваємо Твою присутність і Твою ласку в нас. Наші серця звільнені і відкриті на Твою любов. Тільки живий Бог може так діяти! Ми хвалимо Тебе, Господи! Твоє ім’я велике, Ісусе! Твоє ім’я є нашим життям, воно спасіння, зцілення і свобода!

Ісусе, ми стаємо перед Тобою на коліна і поклоняємося Тобі, проголошуємо Тебе єдиним Господом свого життя, єдиним Спасителем. Ми цілковито віримо, що Ти є втіленим Сином Божим. Ми віримо у воскресіння з мертвих, що Ти живеш, сидиш по правиці Отця у всій силі та славі, заступаючись за нас, бо ми – Твій народ, Твої учні, Твої слуги і Твої браги.

Ісусе, ми віримо, що Твоя любов до нас безмежна. Віримо, що наші молитви вислухані і що Твої руки завжди простягнені, щоб зціляти, спасати і звільняти нас. Господи, як ми потребуємо цього … і як ми потребуємо особистої зустрічі з Тобою! Ми віримо, що Ти дієш у наших життях зараз і за це ми хвалимо, поклоняємось і славимо Тебе.

Ми віддаємо себе Твоєму імені і Твоїй силі. Ми передаємо в Твої руки наше життя. Ти – наш Начальник, наш Командир, і ми хочемо йти за Тобою, Господи. Ми хочемо йти за Твоїм Словом, жити Твоєю любов’ю і прощенням. Ми хочемо віддатися Тобі так, щоб Ти міг замешкати в нас і зробити нас інструментами Свого спасіння, зцілення, звільнення для наших братів та сестер.

Ми дякуємо Тобі, Ісусе, за те, що даєш нам силу і владу користуватись Твоїм ім’ям. Ми дякуємо Тобі, Господи, за те, що даєш нам владу над силами зла в Твоє ім’я, Ісусе. Ми дякуємо Тобі за те, що зараз до кожного з нас говориш: «кластимуть руки на хворих, і добре їм буде» (Мр. 16:18б). Ми дякуємо Тобі, Ісусе, бо можемо використовувати Твоє ім’я перед престолом Бога Отця, бо можемо заносити до Бога Отця прохання і нужди в ім’я Ісуса.

Святий Отче, чи знаєш, чого найбільше потребують Твої діти на землі? Про що ми найбільше клопочемо? Чи знаєш, Отче, якою є для нас найперша і найбільша потреба? Ми потребуємо Твого Святого Духа, Отче, Твоєї сили, міці й любові, щоб ми могли прожити цю хвилину, як світло для світу, проголошувати ім’я Ісуса, приносити всім народам і всім людям це ім’я – ІСУС – досвідчення живого Бога, силу Ісуса…

Тому простягни Свою руку, Отче, і вчини серед нас чудесні знаки, зцілення, чуда силою імені Ісуса.

Отче, хай силою імені Ісуса Хрисга, нашого Господа, ті, що зараз духовно мертві, воскреснуть до нового життя в Ісусі Христі, хай непереможна віра в ім’я і силу Ісуса буде влита в кожного з нас.

Отче, дай нашим серцям зрозуміти, що ми є Ісусові, ми Йому належимо. Щоб силою імені Ісуса ми були звільнені від надмірного захоплення земними речами та людьми, щоб нашим найбільшим скарбом був Ісус Христос, наш Господь.

Отче, простягни Свою руку і, в ім’я Ісуса, зціли мого брата, який прикутий до ліжка в лікарні, у великому болю, без надії на життя і відчуває таку муку в серці (навіть лікарі відкинули його). Отче, прослався через ім’я Ісуса!

Предвічний Отче, вчини діло Свого спасіння, вирвавши Твоїх людей з лап диявола, з темряви та смерті і поведи нас у світло, яким є Ісус Христос і в життя в єдності з Тобою.

Небесний Отче, ми просимо Тебе від імені нашого брата, який страждає на лейкемію, щоб Божа сила торкнулася його зараз і він був зцілений. А ми віддаємо Тобі хвалу, ми поклоняємось і благословляємо Тебе.

Ми дякуємо Тобі, Отче, бо Твоя сила звільняється. Ми дякуємо Тобі, Господи, бо ти торкнувся нашого брата з раком шлунку, Ти посилаєш це божественне зцілення серед нас. Ми віримо в Твою силу. Ми дякуємо Тобі, поклоняємось і благословляємо Тебе.

Отче, які прекрасні речі Ти робиш у наших домівках! Так багато людей, які були сумними, знеохоченими і розчарованими подружнім життям, вже оновились Твоєю любов’ю, новою любов’ю між чоловіком і дружиною.

Отче, ім’я Ісуса відновлює всі творіння і речі. Будь прославлений, Господи, за це серце, яке було у відчаї через банкрутство в бізнесі і яке Ти підняв Своєю силою, в ім’я Ісуса Христа. Ми дякуємо Тобі і поклоняємось Тобі. А наша сестра, така налякана хворобою, Ти торкаєшся її зараз… І є страх смерті в одного нашого брата, особливо смерті під час сну; він звільняється в ім’я Ісуса!

Ми благословляємо Тебе, бо, в ім’я Ісуса, всяка депресія, агонія, відчай та емоційна неврівноваженість лікуються вже зараз.

Ми дякуємо Тобі, Отче, бо так багато стається навколо нас в ім’я Ісуса. Перед троном Твоєї слави ми хочемо заступатися за брата, який зараз з нами молиться, і за всі його потреби. Ще раз, об’єднані вірою в Ісуса Христа, нашого Господа, ми просимо Тебе, святий Отче: оточи його Своєю любов’ю і наповни його життя Твоєю зціляючою силою. Зціли, Отче, хворих, звільняй поневолених, дай життя помираючим, вдихни віру в серце того, хто сумнівається, хай він визнає спасіння і дар Святого Духа Утішителя.

Ми поклоняємось Тобі, дякуємо і, в ім’я Ісуса, ми стаємо на коліна в поклонінні, проголошуючи, що Ісус Христос є Господом!

Будь прославлений і благословенний!

В ім’я Ісуса.

Амінь.

Попередній запис

Зцілення та звільнення силою імені Ісуса!

Наступний запис

Бог любить тебе!