МОЛИТВА

Предвічний Отче, Отче любові, милосердя і прощення, ми любимо Тебе і дякуємо Тобі за цю хвилину благодаті, яку Ти нам дав! Вічний Отче, сьогодні через Твоє слово наповни наші серця вдячністю і прославою Тебе, Отче, бо кожен із нас почувався схожим на блудного сина; кожен із нас відчував, що його принижує жорстокий правитель, і, служачи йому, ми навіть бажали їсти помиї свиней, щоби прогодуватися, прагнучи трохи радості і щастя.

Отче, сьогодні Твоє Слово повело нас знайти самих себе, заглянути в наше життя і побачити, як багато темряви наповнювало наш дух і входило через наші очі. Ми навіть ослабли, бо не усвідомлювали цього, ми дозволили, щоб нас ввели в зло, і наші серця, зранені та сумні, роблять нас ображеними. Все це впливає на наші тіла, і ми нервуємося, хвилюємося і напружуємося, ми розвиваємо болі та хвороби.

Отче, ми хочемо подякувати Тобі за Твоє Слово! Сьогодні Твоє Слово нагадало нам, що ми також маємо Отця; Отця, Який є добрий; Отця, Який любить нас; Отця, Який вгамовує голод Своїх дітей. Сьогодні Твоє Слово нагадало нам, що наш дух і душа спраглі Бога, і тільки Бог може заспокоїти цю спрагу. Тому, Отче, з огляду на Твоє Слово, ми вирішили піднятись. Ми більше не будемо під жорстоким правителем, який тримав нас у своїй владі; ми більше не хочемо їсти помиї свиней. Ми хочемо повернутися до Тебе!

Отче, змилуйся над нами, грішниками. Ти знаєш нас і ніколи не переставав нас любити! Ти дозволив нам залишити «дім», бо Ти створив нас вільними. Ти дав нам вільну волю і тому дозволив нам відійти… Але зараз, Отче, ми хочемо прийти додому і просимо в Тебе пробачення.

Предвічний Отче, змилуйся над нами, бо ми згрішили проти Тебе. Змилуйся, Отче, бо ми затверділи серцями перед Твоєю любов’ю і покликом. Змилуйся над нами!

Ми дякуємо Тобі, бо знаємо, що Ти любиш нас, бо Ти є любов. Ти добрий, Отче! Ти такий добрий, що дав нам Свого Улюбленого Сина, Ісуса Христа, щоб став нашим Спасителем.

Господи Ісусе, спаси нас, Господи! Пробач нам наші гріхи, омий нас у Своїй дорогоцінній Крові і приведи нас до Отця!

Отче, ми дякуємо Тобі, бо Ти бачиш нас очищеними в Крові Твого Сина Ісуса і через Кров Ісуса ми є добрі. Слава Тобі, Отче, бо Ти вважаєш нас достойними Твоєї любові через Ісуса.

Дякую Тобі, Отче, бо Ти полюбив нас першим!

Дякую Тобі, за цю любов, що дає нам притулок!

Дякую Тобі за те, що приймаєш нас такими, як ми є!

Дякую Тобі, Отче, бо Твоя любов така велика, що зціляє наші серця!

Дякую Тобі, Отче, бо Твоя любов така велика, що прощає нас!

О Отче, як відчайдушно ми потребуємо розуміти, що любов мас тісний зв’язок із прощенням! Як сильно маємо перемінитись у Твою любов!

Дякую тобі, Отче, за постійний мир, який наповнює наші серця!

Дякую тобі, Отче, за те, що дозволяєш нам називати Тебе Батьком! Отче небесний! Предвічний Отче! Отче нашого Господа Ісуса Христа! Наш Отче! Дорогий Отче! Хай буде прославлене Твоє ім’я! Хай буде прославлене Твоє ім’я!

Дякую Тобі, Отче, за Твої обійми!

Дякую Тобі, Отче, бо ми примирилися з Тобою!

Дякую Тобі, Отче, бо Ти одягнув нас у ласку!

Дякую Тобі, Отче, бо Ти омив нас у Крові Христа!

Дякую Тобі, Отче, бо Ти одягнув перстень нам на палець, перстень союзу з Тобою!

Дякую Тобі, Отче, бо Ти одягнув нас у сандалі миру!

Зараз ми хочемо вийти у світ, проголошувати Твою любов, Твою доброту, Твоє милосердя, Твоє прощення! І ще більше… Отче, оскільки Твоя любов така велика, ми хочемо поширювати цю любов так, щоб вона дійшла до всіх наших братів і сестер. Оскільки Ти пробачив нам, ми хочемо пробачати іншим. Отож, ми просимо Твого Святого Духа любові замешкати в нас!

Прийди, Святий Духу! Прийди, щоб стати джерелом води живої в нас! Прийди та втамуй нашу спрагу і голод за Богом! Прийди, Святий Духу, зроби нас каналами Божої любові! Прийди, Святий Духу, люби через нас! Прийди, Святий Духу, прийми через нас наших братів такими, як вони є! Прийди, Святий Духу, пробачай через нас! Прийди, Святий Духу, роби добро через нас, бо ми є діти Божі, спадкоємці благодаті!

Слава тобі, Отче, наш Отче! Більше ніколи не хочемо залишати Твій дім! Більше ніколи не хочемо залишати Твою присутність! Більше ніколи не хочемо служити жорстокому правителеві цього світу! Більше ніколи не хочемо доглядати за свиньми! Більше ніколи не хочемо їсти свинячі помиї! Більше ніколи не хочемо порушувати союз із Тобою! Слава Тобі за Твоє прощення!

Отче, у цьому домі нашого «повернення», Ти бачиш, що ми слабкі… Гріх зробив нас слабкими. Тому, Отче, в ім’я Ісуса, ранами нашого Господа Ісуса Христа, через Його страсті, смерть і воскресіння, зціли зараз Своїх дітей! Зціли Своїх дітей, які страждають, зціли тіло і душу, які слабкі і конають. В ім’я Ісуса, зціли їх. Отче, не тому, що ми заслуговуємо, але тому, що Ти добрий, вилікуй прокажених, тих, які хворі на рак і СНІД.

Твоя сила безмежна: Ти можеш пробачити гріх, звільнити від сатанинських пут, зцілити хворих заради Ісуса, Твого Сина.

Зціли, Отче, тих, у кого не встановлений діагноз хвороби; тих, які страждають на церебральні і серцеві розлади; тих, у кого серйозні проблеми зі слухом, запаленням очного нерва або слухового нерва. Зціли їх, Господи!

Отче, сьогодні ми просимо Тебе: зціли тих, у кого проблеми з нирками, легенями, кишківником, серцем.

Простягни Свою могутню руку, щоб звільнити Своїх дітей, які живуть у бідності, які мають фінансові потреби, які не мають можливості поставити їжу на стіл; тих, які не мають праці, перебувають у в’язниці; тих, які живуть розпусним життям. Зціли їх, Отче!

Твоя любов є великою і такою ж є робота, яку Ти робиш посеред нас.

Ми дякуємо Тобі і прославляємо Тебе. Ми відкриваємо широко свої серця і приймаємо Твою любов. Ми хочемо жити Твоїм Словом. Ми хочемо жити у Твоєму домі. Ми хочемо жити як діти Божі, брати і сестри Ісуса Христа, як храм Духа Святого!

Дякую Тобі, Отче, за чудову родину, яку маємо!

В ім’я Ісуса.

Амінь і амінь.

КІНЕЦЬ

Попередній запис

Бог любить тебе!

Наступний запис

ВСТУП