МОЛИТВИ ПРОСЛАВИ

МОЛИТВА

Слава і хвала Тобі, Ісусе! Ми дякуємо, славимо і благословимо Тебе через силу Твого Слова. Ми благословимо Тебе, Господи, за Твою доброту, терпеливість і співчуття до нас. Ми хочемо прославити Тебе, Господи, бо наші серця світліші, бо були омиті в Твоїй дорогоцінній Крові. Тепер ми каємось за наші гріхи і молимося з усією вірою:

 • Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!
 • Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!
 • Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!
 • Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!

Наші серця щасливі, повні хвали, подяки і благодаті Божої.

Ми приймаємо благодать, яку Ти зараз виливаєш у наше життя, Господи, і не дамо їй проминути, не принісши плоду в нас і в нашій сім’ї. І це причина, щоб славити Тебе і дякувати Тобі; причина, щоб сказати: Ісусе, Ти любиш нас так сильно, а ми любимо Тебе так мало!

Ми обіцяємо Тобі відтепер кожного дня і завжди все більше проголошувати:

Нехай буде прославлене і благословенне Твоє ім’я!

Благословенний, хто йде в ім’я Господнє!

Благословенне ім’я, яке спасає, зцілює і звільняє нас, – Ісус!

Благословенна Твоя Кров, яка має силу омити й очистити нас від усякого гріха і зла.

Амінь, Ісусе!

Слава Тобі, Господи!

Мій брате, напевно, перед тим, як лягти спати, ти примиришся з Богом, з членами своєї сім’ї і з усіма братами, чи не так? Але не відкладай до ночі. Чому б не зробити це саме зараз? Так, чому б не тепер, коли Слово Боже було звіщене нам? Покаймося з наших гріхів і примирімось одне з одним через Ісуса.

Зробімо це! Перестаньте читати і почнімо вже зараз!

Я визнаю, що я грішник, Господи Ісусе.

«Боже, будь милостивий до мене грішного!…» (Лк. 18:13б).

Господь звеличив смирення митника і підтвердив його та наше спасіння. Алилуя!

«Говорю вам, що цей повернувся до дому свого більш виправданий, аніж той» (Лк. 18:14а).

МОЛИТВА

Прийди, Господи Ісусе; прийди, Господи! Прийди зі Своєю любов’ю і силою. Прийди Святим Духом і переповни наше серце Своєю присутністю.

І тепер, мій брате, ця мить належить тільки тобі та Ісусові. Тому я запрошую тебе стати в присутності Ісуса. Він живий і глибоко любить тебе! Всі ми, об’єднані однією вірою, одним Хрещенням і єдиним Духом, поклоняймося нашому Богові.

Святий Отче, вічний Отче нашого Господа Ісуса Христа, Отче-Творче, наш Небесний Батьку, ми любимо, поклоняємось і благословляємо Тебе, бо Ти святий, Ти Творець, Всевишній, саме Життя. Ми любимо Тебе, о Боже, бо Ти наш Батько. Ми любимо Тебе, о Батьку, бо Ти спасаєш нас від вічного прокляття через Кров Ісуса Христа, Твого улюбленого Сина.

Ми поклоняємося Тобі, Ісусе, Боже Слово, друга Особо Пресвятої Трійці, Втілений Боже, наш Спасителю, наш Відкупителю, наш Господи. Тобі вся слава, вся честь, вся хвала. Нехай буде благословенне Твоє ім’я. Нехай буде благословенна Твоя Кров. Нехай буде благословенне Твоє святе Слово.

Духу Божий, потішаючий Духу, наш Заступнику, Утішителю, Друже, ми любимо Тебе і поклоняємося Тобі. Ти, Який живеш у нашому серці, будь завжди благословенний. Ти, хто є Істиною і свідком Воскреслого Ісуса Христа в нас, прийми тепер усю честь, усю хвалу і всю славу.

О вічний Боже, ми дякуємо Тобі за цю хвилину, коли Твоя благодать виливається в наше серце, у нашу душу, у наше життя через Ісуса Христа в силі Твого Духа. Будь благословенний на всій землі. Нехай наші голови схиляться перед святим іменем Ісуса Христа. Нехай наш язик проголосить панування Ісуса в нашому житті, у нашій сім’ї, у нашому домі. Будь прославлений і благословенний навіки, Господи.

Ісусе, у цю хвилину ми приходимо до Тебе. О Господи, будь з нами, помилуй нас і нашу сім’ю. Ми хочемо зараз закликати могутність і силу Твого Святого Духа на нас.

Прийди, Святий Духу! Прийди, Господи! В ім’я Ісуса, прийди! Дій у нашому серці. Прийди, Святий Духу, і дай нам пізнати, наскільки ми грішні і як сильно потребуємо спасіння Ісуса Христа. Дай нам розуміння того, як багато ми ображали Бога своїми гріхами. Дай нам глибоке усвідомлення самих себе, наших слабкостей, обмежень, помилок, гріхів і дай нам в ім’я Ісуса Христа глибоке покаяння. Сокруши наші серця і дай нам нові серця, повні любові, прощення, миру, радості і Твоєї присутності. Святий Духу, ми просимо Тебе: дай нам і також нашій сім’ї глибоке усвідомлення того, що потребуємо Ісуса Христа, як свого єдиного Господа і Спасителя. Дозволь нам наблизитись до престолу благодаті Господа Ісуса для того, щоб у покорі могли взивати:

 • Ісусе, помилуй нас!
 • Ісусе, помилуй нашу сім’ю!
 • Помилуй нас, бо ми грішні.
 • Помилуй нас, бо ми слабкі.
 • Помилуй нас, бо ми хиткі у вірі.
 • Помилуй нас, бо ми зрадили Твою любов.
 • Помилуй нас, бо були неслухняні Твоєму Слову.
 • Помилуй нас, бо були невірні Твоїм постановам.
 • Помилуй нас, бо наші серця стали пристановищем ненависті, образи, болю і помсти.
 • Помилуй нас, бо багато разів укладали договір з темрявою.
 • Помилуй нас і прости нам наші гріхи.
 • Змилосердися, Господи, над нашими помилками.
 • Помилуй, Господи, коли шукаємо зцілення, спасіння, знання і відповідей на свої проблеми там, де Твоє слово забороняє це робити.
 • Помилуй нас, бо ми – грішний народ.

Змилосердся, Господи!

Омий нас у Своїй Крові, бо ми віримо у відкупительну силу цієї Крові.

Прости нам, Господи! Май співчуття до нас, що взиваємо про Твою милість. Омий нас, Господи! Омий наші серця, наш розум, наші тіла, наше життя. Омий нашу сім’ю і кожного з її членів: чоловіка, дружину, сина, дочку, тестя, тещу… Господи, очисти наш дім, наше місто, наш народ і весь світ у відкупительній силі Твоєї Крові.

Ми віримо в Тебе! Залишися з нами, Ісусе! Залишися з нами! Дай нам сьогодні, Господи, життя благодаті. Дай нам сьогодні Твій мир, Твою любов, перемогу над гріхом, впевненість у спасінні.

Нехай наші серця підстрибують від радості у Твоєму Дусі, о Боже!

В ім’я Ісуса ми просимо Тебе, Святий Отче, дару Твого Духа!

Прийди, Святий Духу!

Прийди, Духу Воскреслого Ісуса!

Прийди, Духу любові, миру, радості, єдності та життя. Дихни на нас, щоб ми могли мати нове життя в єдності з нашим Господом Ісусом Христом. Прийди, Духу Божий, і дій посеред нас через славне ім’я нашого Спасителя Ісуса Христа.

Прийди, Духу Божий, і воскреси тепер мертвих! Воскреси тих, хто мертвий духом, і дай їм життя в Ісусі Христі, нашому Господі.

Прийди, Святий Духу, і відбудуй подружжя і подружні стосунки.

Прийди, Святий Духу, і віднови сім’ї.

Прийди, Святий Духу, і в могутнє ім’я Ісуса Христа звільни в’язнів сатани.

Звільни наших найдорожчих, які є в’язнями залежностей, наркотиків, нечистоти, сексу, гріха.

Прийди, Святий Духу, і допоможи нам у наших потребах. Даруй нам:

 • Мир у нас і в нашому домі, бо написано: «Він бо наш мир» (Еф. 2:14а).
 • Радість у нашій сім’ї, бо написано: «Це Я вам говорив, щоб радість Моя була в вас, і щоб повна була ваша радість!» (Ів. 15:11).
 • Зцілення для нашого хворого тіла, для всіх наших дорогих, які хворіють, і для всіх тих, хто страждає, бо написано: «Бо Я Господь, Лікар твій!» (Вих. 15:26д).
 • Матеріальне забезпечення для нас; відповідну роботу для …, який є безробітний, бо написано: «Я був молодий і постарівся, та не бачив я праведного, щоб опущений був, ні нащадків його, щоб хліба просили» (Пс. 37:25).
 • Божественне благословення для нашого дому, бо написано: «Благословення Господнє воно збагачає, і смутку воно не приносить з собою» (Пр. 10:22).
 • Божественне процвітання для нашої сім’ї, бо написано: «А мій Бог нехай виповнить вашу всяку потребу за Своїм багатством у Славі, у Христі Ісусі» (Фил. 4:19).
 • Спасіння для всіх членів нашої сім’ї, бо написано: «Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім» (Дії 16:31).
 • Дар Святого Духа для всіх нас, бо написано: «Отож, коли ви, бувши злі, потрапите добрі дари своїм дітям давати, скільки ж більше Небесний Отець подасть Духа Святого всім тим, хто проситиме в Нього?» (Лк. 11:13).

О Господи, є так багато тих, хто взиває до Тебе; є так багато тих, хто приносить Тобі свої болі. Поєднані з ними, ще раз благаємо:

Господи, зжалься! Май співчуття! Помилуй нас і нашу сім’ю!

Ми віримо в Тебе, Отче. Ми знаємо, що Ти вірний і дотримуєш Свого Слова. Тому ми підносимо свої серця і все своє єство до Тебе, щоб звіщати Твою славу, могутність, величність, щоб возвеличити Твоє ім’я і любов та донести до Тебе нашу вдячність і хвалу.

В ім’я Ісуса.

Амінь і амінь.

Попередній запис

ІСУСЕ, ПОМИЛУЙ МЕНЕ І МОЮ СІМ’Ю! (ЗАКІНЧЕННЯ)

Наступний запис

ЩАСЛИВОЮ Є ТА СІМ’Я, ЯКА ЗНАЄ, ЯК СЛАВИТИ ТЕБЕ!