НАСТУПНОГО ДНЯ

І як людям призначено вмерти один раз, потім же суд… До євреїв, 9:27

Кілька років тому в ефір вийшла телепередача «Наступного дня». Останній кадр цієї програми: земля, схожа на кладовище, і всюди – трупи людей. Передача справила гнітюче враження на мільйони глядачів.

Якщо вигадана картина ядерної зими змусила мільйони людей здригнутися й замислитися про своє майбутнє, то наскільки потужніший вплив повинна викликати думка про те, що якою б смертю не померла людина, яка відкинула Христа, вона приречена на осуд і вічні муки пекла. У порівнянні з ними телевізійні кадри наслідків ядерної катастрофи здадуться не такими вже й жахливими.

Ваше майбутнє залежить не від ядерної катастрофи, якою б неминучою вона не здавалася. Воно залежить від того, що сталося дві тисячі років тому на хресті Голгофи, й від того, приймете ви спасіння Христове чи відкинете його.

Під час підготовки цього видання ми молилися про те, щоб ви більше не зволікали, відкладаючи своє примирення з Богом. Часу залишається дедалі менше, і ніхто з нас не знає, коли настане останній час. Примиріться з Богом сьогодні, прямо зараз.

«Боже, я – грішник і шкодую про свої гріхи. Я відкидаю гріх і визнаю Христа своїм Спасителем і Господом. Я хочу стати членом Його Церкви, слідувати за Ним, служити Йому і ближнім своїм. В ім’я Христа, амінь».

КІНЕЦЬ

Попередній запис

Мир Божий

Наступний запис

Любов зростає разом із людиною