ОТОЖ, ОБИРАЙ!

  • Чи ти вже знаєш свою дорогу?
  • Принаймні чи хоч шукаєш її?
  • Пам’ятай, одного разу Бог запитає тебе «Що ти зробив зі своїм покликанням»?

Дорогий читачу! Можливо і у твоєму житті настала пора зробити свій особистий вибір. Можливо, ти теж стоїш перед рішенням обрати певний напрям та певний стан життя. Пам’ятай, що для кожного покликання необхідним є Божий заклик. Без заклику Божого буде складно в повноті реалізувати будь-яке покликання. Для правильного вибору покликання, до якого тебе кличе Бог, тобі потрібно добре розпізнати цей Божий заклик.

Господь кличе неочікувано. Він не вживає сталих рецептів чи ідентичних моделей, але вибирає різноманітні шляхи, створює різні ситуації, подає різні знаки. Його заклик завжди особливий, бо особливою є людина, до якої Він звертається. Бог тільки пропонує, ставить тебе перед вибором, який ти повинен зробити сам. Однак, перше важливо зрозуміти, що Бог хоче тобі сказати, що тобі пропонує, яке завдання Він хоче тобі доручити.

Покликання народжується в глибині людського єства. Бог промовляє в серці людини. Як важливо почути Його голос. Кожне покликання є святе та особливе, бо кожне місце, кожен стан, який Господь готує для людини, є святий і особливий. Ти бажаєш одружитися? Господь дарує тобі твого нареченого чи твою наречену, тільки вмій це розпізнати, вмій почути та прийняти її. І звичайно ж, навчися чекати. Ти бажаєш посвятити своє життя Богові в монашому чи священичому стані? Бог завжди чекає на тебе і готовий прийняти тебе, як Свою улюблену доньку чи сина.

Отож, Вперед! З відвагою! Вирішуй! Вибирай! Питання вибору постає перед тобою щодня, бо кожного дня людина приймає сотні різних рішень та постанов. Проте вибір стану життя, вибір власного покликання – це одне з найважливіших рішень. Вибір покликання – це не просто вибір професії, це також не вибір, де краще чи легше заробляти гроші. Йдеться про щось набагато глибше та важливіше. Вибір покликання – це вибір власного майбутнього. І цей вибір не залежить від твоїх батьків, родичів чи близьких, а тільки від Бога і від тебе.

Отож, Шукай! Слухай! Розпізнавай! І… Вибирай! Не бійся! Ісус є добрий. Він сам сказав про Себе «Я – Пастир Добрий!» (Ів. 10:11). Він також закликав кожного: «Просіть і буде вам дано, шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам; бо кожен, хто просить одержує, хто шукає знаходить, а хто стукає відчинять йому» (Мт. 7:7-8). Тому саме перед тобою сьогодні стоїть завдання «просити», «шукати» і «стукати» з твоїм особистим розпізнаванням до містичного Таїнства власного покликання. Відкрий твоє серце до радісної зустрічі з Христом, дозволь силі Святого Духа діяти в тобі й надихнути тебе на правильний вибір власного покликання.

КІНЕЦЬ

Попередній запис

Покликання на служінні спільноті

Наступний запис

СИМВОЛ ХРЕСТА