Пити з криниці

Де сьогодні твоє серце? Ти прагнеш Ісуса та Його волі в своєму житті? Ти хочеш поставити Ісуса в центрі свого життя? Якщо так, наступні поради зможуть допомогти тобі:

  1. Будь чесним – з собою та Ісусом. Якщо бракує бажання шукати Його, скажи Йому про це.
  2. Попроси Ісуса дати тобі бажання прагнути Його. Ми не можемо власною силою волі чи іншими засобами викликати бажання; ми мусимо визнати, що потребуємо Його допомоги.
  3. Покайся. Якщо ми тримали Ісуса на відстані, потрібно визнати це і шукати Його прощення. Покаятися – означає змінити напрям, повернути серця в сторону Ісуса та Його Царства. Якщо ніколи не віддавали Йому цілого серця, настав слушний момент зробити це. Саме зараз тихо зверніться до Ісуса і помоліться такою простою молитвою:

«Господи Ісусе, я хочу знати Тебе особисто. Я визнаю, що розірвав (-ла) стосунки з Тобою через свої гріхи. Дякую за те, що Ти помер за мої гріхи. Я відчиняю двері свого серця і визнаю Тебе як свого Спасителя і Господа. Керуй моїм життям і допоможи мені стати тим, ким хочеш бачити мене. Амінь».

  1. Шукай Ісуса там, де можеш Його знайти. Читай щодня Біблію, встанови час на щоденну молитву, приймай Святі Тайни, проводь час із тими, хто серйозно шукає Ісуса, і служи іншим, особливо бідним та найбільш потребуючим.
  2. Долучися до місії Ісуса. Ісус сказав Своїм учням «іти і навчати всі народи». Знайди своє місце, використовуй дари, дані Ісусом, щоб поширювати Його місію на землі. Якщо не знаєш, як це зробити, знайди і приєднайся до Христових учнів, які вже залучені в цьому.

Перед тим, як закінчиш читати, ще раз подумай над словами, які сказав Ісус, повиснувши на Голгофському хресті: «Я прагну». Чого Він прагне? Він прагне тебе! Він пролив Свою кров, щоб завоювати ціле Твоє серце. Чи віддав ти Йому все своє серце? Чи справді ти прагнеш Бога?

КІНЕЦЬ

Попередній запис

Стикаючись із перешкодами

Наступний запис

Передмова