Пророк Даниїл. Одкровення Івана Богослова

Приходить час, коли пророцтва об’явлені в книзі Об’явлення від Івана Богослова, які були запечатані печатками відкриваються і ми повинні їх розпізнати. Ніхто не був достойний відкрити печатки, лише Агнець Божий – Ісус може відкрити печатки і об’явити їх світові. Зараз ми живемо в останні часи, які пророковані в книзі пророцтв Даниїла (12) і в книзі Об’явлення. Лжепророк, який подібний до Агнця (Об. 13:11) уже при владі і готує усе до приходу Антихриста. Лжепророк готує церкву до створення Єдиної Світової Релігії, яка об’єднає поганські і християнські церкви. Ця релігія не буде правдивою, Богослужіння буде змінене, Безкровна Жертва буде скасована. Це описано в книзі пророцтв Даниїла 8:13; 12:11. Очікувана подія – це прихід Антихриста, який посланий на землю Люцифером. Ця людина об’явить себе посланцем миру і врегулює воєнні конфлікти у світі. Ніхто і ніколи не зможе подумати, що він є представником сил зла. Його солідна, приваблива і турботлива індивідуальність обдурить більшість. Він буде випромінювати любов і співчуття, його будуть вважати християнином. Його популярність зросте і його вважатимуть месією.

Бог приготував для Своїх дітей подарунок – Велике Попередження (Дан. 12:10). Бог об’явить Себе кожній людині. Це дар від Бога Отця, щоб звернути людей назад до правди. Всі побачать свої гріхи очима Бога. Тому дуже важливо бути готовими до Попередження. Людина, яка ніколи не каялася в гріхах буде дуже терпіти, або помре з жаху за свої гріхи. Ті, що залишаться живі, матимуть шанс просити прощення. Але багато відкинуть милосердну руку Бога, бо їх переконають, що це ілюзія.

Коли буде створений Єдиний Світовий Уряд, Антихрист запровадить єдину світову валюту. Це електронні гроші, які будуть у мікрочіпі, який будуть вживляти людям у руку Про це описується в книзі Об. 13:16-18. Хто не прийме мікрочіп, повністю буде ізольований від світу. Не зможе ні купити, ні продати. Людина зможе вижити лише з плодів своєї праці і запасів, які зроблять заздалегідь. Час Антихриста пророкований на 3.5 роки, але якщо люди будуть просити про захист, то час буде скорочений. Це дуже тяжкі часи для вірних Богові людей, бо їх будуть переслідувати. Після цього часу влада Антихриста буде знищена. Коли Бог Своєю всемогутньою рукою знищить все зло, яке буде на землі, тоді прийде найбільш очікувана подія для тих, хто зможе вистояти до кінця і не зрадить свого Бога. Це – друге пришестя Ісуса Христа. Нове небо, Новий Єрусалим, Царство Миру, або той рай, який втрачений Адамом і Євою, Бог подарує людям, які будуть достойні успадкувати його. Царство Миру буде тривати 1000 років (Об. 20:1-7).

Після цього періоду буде Страшний Суд (Об. 20:11-15) всього людства від Адама і Єви до сьогоднішніх днів. Ті що жили згідно волі Божої і за Його заповідями стануть праворуч Ісуса, а Люцифер і його слуги, які не хотіли покаятися і служили дияволу все життя стануть ліворуч. Ті що праворуч успадкують вічне житія, а ті що ліворуч з дияволом, ангелами його і слугами його будуть вкинуть у вогонь вічний. Не дайте Антихристу і Люциферу дозволити вкрасти ваші душі, бо вони є дуже дорогоцінні для Бога. Прийнявши печатку звіра, ви будете втрачені для Бога назавжди і приречені на вічні муки в пеклі. Бог дав нам вільну волю і вибір за вами. Він може лише просити вас про спасіння вашої душі, але заставити вас ніхто не зможе.

Більше про антихриста зможете дізнатись, прочитавши книгу професора Франца Шпіраго Антихрист

КІНЕЦЬ

Попередній запис

Про антихриста

Наступний запис

РОЗДІЛ 1: НАГОДУВАТИ ГОЛОДНОГО – ЇЇ СЛОВА