Про антихриста

Протягом багатьох років отець Гавриїл проповідував загалом про любов до Бога і ближнього, про покаяння, смирення і доброту. Наприкінці життя він різко і твердо проповідує про те, що наступають дні антихриста.

«Я розумію, що з часів апостолів говорять – час близько. Але повірте, і я буду відповідати на Страшному суді за ці слова, що насправді близько кінець! Ви доживете до антихриста.

Вам знадобиться велика мудрість і передбачливість. Що навчає Євангеліє, ми знаємо – це любити Бога і ближнього. Але справжньої любові без правди не існує. Правда – це Христос, наш Бог і Господь. Правда і вічне життя – у виконанні заповідей Христа, які нам дано через апостолів і Вселенські Собори.

Тут потрібна мудрість, бо в кінці світу саме і порушиться визначення правди та отримають підтвердження всі беззаконня і сам антихрист. Тому твердо відстоюйте Правду – Христа – у серцях ваших. Оскільки на вас чекає багато спокус. Не дійте раніше часу, бо помилитесь, але і не запізнюйтеся, щоб не були в становищі дів. Церкви захитаються, і добре випробувані спасуться. Спочатку буде єресь, змішання. Потім – відступництво і беззаконня.

Половина пекла вже на землі. Зберігайте в собі віру і вправляйтеся в любові до Бога і ближнього. Благодать і спасіння буде тільки з тими єпископами і священиками, які не з’єднаються з відступництвом, а залишаться вірними в Христі і незмінними в Правді.

У гонінні не будьте одні, а об’єднуйтеся по 10-15 осіб. Сильні, допомагайте дітям, хворим і старим, будьте однією християнською родиною. Антихрист вже народився, він ще дитина, але незабаром об’явиться. Спочатку буде добровільне прийняття його печаті на праву руку і чоло, а опісля стане примусовим. Людина без неї нічого не зможе купити і продати. Цією печаттю антихрист підкорить і поневолить людей. Краще смерть, аніж печатка.

Коли на продуктах напишуть число антихриста, нехай це вас не спокушає, воно вам не зашкодить. Помоліться «Отче наш», перехрестіть і окропіть свяченою водою. Не бійтеся. Як в ізраїльтян не було нестатку в пустелі, коли втекли з рабства фараона і Єгипту, так і вас не залишить Бог.

Антихрист посіє великий страх на землі, і головне, щоби ви побороли цей страх. Битву Іллі й Еноха з антихристом покажуть по телевізору. І це видіння наверне на шлях істини багатьох євреїв.

Антихрист царюватиме по всій землі, як написано в Євангелії. Але ще раз кажу вам, не бійтеся! Ті, хто повірить тільки розумом, приймуть печать, а ті, які повірять серцем, – не приймуть. Святий Дух дасть вам пізнати антихриста серцем. Головне тут – почути цей голос Святого Духа.

Святий Гавриїл Ургебадзе, 1995 р.

Попередній запис

Додаток: Антихрист гряде!?

Наступний запис

Пророк Даниїл. Одкровення Івана Богослова