Післямова

Побудь зі мною, Господи, бо мені Твоя присутність необхідна, щоб не забувати про Тебе. Ти ж знаєш, як легко я покидаю Тебе.

Побудь зі мною, Господи, бо я слабкий і потребую Твоєї сили, щоб так часто не падати.

Побудь зі мною, Господи, бо Ти моє життя, бо без Тебе знеохочуюся.

Побудь зі мною, Господи, бо тільки Ти для мене – світло, бо без Тебе занурююся в темряву.

Побудь зі мною, Господи, щоб явити мені Твою волю.

Побудь зі мною, Господи, щоб почув я Твій голос і пішов за Тобою.

Побудь зі мною, Господи, бо дуже хочу Тебе любити і завжди бути з Тобою.

Побудь зі мною, Господи, щоб я був вірний Тобі.

Побудь зі мною, Господи, бо моя бідна душа жадає стати для Тебе місцем відради й оселею любови.

Побудь зі мною, Господи Ісусе, бо мушу відновити сили, аби в дорозі не зупинитися. Боюся я кожної темряви, спокуси, сухости, хреста, терпіння, тому так сильно потребую Тебе, Господи Ісусе.

Побудь зі мною, Господи, бо серед ночі цього життя, серед загроз потребую Тебе. Вчини так, щоб я пізнав Тебе – як Твої учні – під час ламання хліба, тобто в Пресвятій Євхаристій, щоб вона була світлом, що проганяє темряву, моєю кріпостю і єдиною радістю мого серця.

Побудь зі мною, Господи, бо в годину смерти я хочу злучитися з Тобою через Євхаристію або хоча б через благодать і любов.

Побудь зі мною, Ісусе. Прошу Тебе не про Божу втіху, бо на неї не заслуговую, а про дар Твоєї любови. Так! Дуже Тебе про це прошу!

Побудь зі мною, Господи, бо тільки Тебе я шукаю, Твоєї любови, Твоєї благодаті, Твоєї волі, Твого серця, бо Тебе я люблю і не прагну іншої нагороди, ніж більшої любови до Тебе; любов’ю сильною, практичною, з усього серця – на землі, щоб згодом завжди і досконало любити Тебе впродовж усієї вічности. Амінь» (святий отець Піо).

КІНЕЦЬ

Попередній запис

24) Духовне розпізнання святого Йосипа і наше

Наступний запис

ВСТУП