РОЗДІЛ 2: ДАТИ НАПИТИСЬ СПРАГЛОМУ – ЇЇ СЛОВА

Ісус спраглий нашої любові

Коли Ісус помирав на Хресті, Він скрикнув: «Я спраглий». [Ми повинні] втамувати спрагу Ісуса в душах, у любові, у доброті, у співчутті, у ніжній любові. Через кожну дію, вчинену хворому чи помираючому, я втамовую спрагу Ісуса в любові тої особи, даючи Божу любов, яка є в мені, тій конкретній особі, дбаючи за непотрібних, нелюблених, самотніх і усіх бідних людей. Так я втамовую спрагу Ісуса в інших, даючи Його любов через свої вчинки їм.

*

Коли Він помирав на Хресті, Ісус сказав: «Я спраглий». Він прагне нашої любові, і це є випробування для кожного і убогого, і багатого. Ми всі спраглі любові інших. Саме тому деякі люди сходять зі свого шляху, щоб не зранити нас і зробити добро нам. У тому суть правдивої любові – давати до відчуття болю.

*

Коли Він сказав: «Я спраглий», вони думали, що Він був спраглий води. Тому вони дали Йому оцет, і Він не прийняв. Але Він був спраглий… Його спрага за любов’ю і душами. І сьогодні Він каже те саме тобі й мені: «Я спраглий» любові, душ. І як ми втамуємо цю спрагу Ісуса? Зараз, саме тут, кожен з нас, працюючи над спасінням і освяченням душ. Це Його спрага, ця жахлива спрага Ісуса, яка була такою болючою для Нього на Хресті, бо Він знав, що все ж не всі приймуть Його, хоч Він проходить такі сильні страждання.

*

Ми маємо бути здатними вибрати убогість навіть у найменших речах. Тисячі людей не мають світла. У тюрмах люди помирають. Вони отримують одне відро води, щоб помитись і пити з нього. Я вибираю використовувати одне відро води, не тому, що я повинна, а тому, що я хочу. Ви будете правдивими Місіонерками Божественної Любові, якщо ви знаєте убогість і якщо ділитесь. Це простий спосіб, який використовували Богородиця і Господь, коли були на землі.

За чим Він спраглий?

Він посилає нас саме до убогих. Дати горня води убогому, хворому, те, як ви піднімаєте помираючу людину, те, як ви годуєте немовля, те, як ви навчаєте неосвіченого, те, як ви даєте ліки прокаженому… ваш підхід і ставлення до них – це все є Божою любов’ю сьогодні у світі. «Бог досі любить світ!» Я хочу, щоб це було записано на ваших душах: Бог досі любить через вас і через мене в ці дні. Я хочу побачити цю любов Бога у ваших очах, у ваших діях, у тому як ви рухаєтесь.

*

Я бачила жахливе тілесне страждання знедолених. Як подивитись на людей у Ефіопії, які вже очікують перед брамою, як тільки ви її відчините вранці. Вони просто хочуть склянки води. Вони давно вже не їли. Вони йдуть цей весь шлях, сподіваючись отримати трохи лагідної любові, опіки, зовсім трохи їжі.

Де ми?

Багато людей на вулиці… непотрібних, нелюблених, без опіки, голодних любові. Вони мали три, чотири пляшки при собі, але вони п’ють тільки це, бо немає нікого, хто б дав їм більше. Де ти? Де я?.. Є так багато таких людей у Нью-Йорку, у самому Лондоні, у великих європейських містах. Наші сестри йдуть вночі з десятої до першої години на вулиці Риму й роздають канапки, щось гаряче попити. У Лондоні я бачила людей, які стояли, притулившись до стіни фабрики, щоб зігріти себе. Як? Чому? Де ми?

Спрага розуміння

Не тільки голодний хліба і рису, але голодний любові, потреби свідомості, що я є кимось для тебе, що називаєш мене на ім’я, що тобі співчувають, бо ти голодний. Сьогодні у світі є той страшний голод у любові. Спрага розуміння.

*

Він каже: «Я голодний. Я спраглий. Я не маю, де жити. Я нікого не маю. Ти це зробив мені». Я завжди кажу, що ми не соціальні працівники, а молитовники посеред світу. У серці світу ми годуємо Ісуса, Який голодний. Ми даємо воду милосердя і радість нашим людям, Ісусові.

Попередній запис

РОЗДІЛ 1: НАГОДУВАТИ ГОЛОДНОГО – ЇЇ ПРИКЛАД

Наступний запис

РОЗДІЛ 2: ДАТИ НАПИТИСЬ СПРАГЛОМУ – ЇЇ ПРИКЛАД