СВІДЧЕННЯ_3

“Мир Христа хай буде з вами!”

Привіт усім братам спільноти “Ісус любить тебе”.

Я пишу, щоб розповісти вам дещо про своє життя і про те, як я дізналася про вас через книжки “Рабоні” та “Ісус любить тебе”.

Мені 24 роки. З 22 років я страждаю від хвороби, яка називається розсіяний склероз (чи чули коли-небудь про це?). Ця хвороба вразила мій мозок і ліве око: через це я втратила відчуття і здатність рухати ногами та 50% зору лівого ока. Тому я не можу ходити, починаючи з лютого 1990 року.

Я рідко виходжу з дому, бо живу в такому місці, куди важко ввійти і вийти, тому батькові доводиться мене носити. Оскільки я почуваюся погано, а батько старий, стараюсь уникати цієї незручності. Я виходжу тільки на прийом до лікаря.

Я маю інвалідний візок, за допомогою якого пересуваюся в будинку. Проводжу час, сидячи на дивані, пишучи листи до свого брата, який живе в Ґойас, читаючи книги про харизматичну Віднову, Біблію, молитви, слухаю записи прославлення на кшталт “Прославмо Господа” та “Прийдіть і прославте Господа”, допомагаю вдома настільки, наскільки можу: складаю і шию одяг, малюю, полірую меблі та ін. Але так не було завжди… Спочатку моя сім’я не прийняла моєї хвороби. Вони завжди говорили, що навколо є набагато більше здорових людей, а я, будучи доброю (працювала в той час), стала хворою на невиліковну хворобу. Кожен думав, що це несправедливо, і не міг цього зрозуміти. Я була стурбована, проте не сердилася на Бога. Я також добре цього не розуміла, однак була покірною.

У червні цього року моя сестра пішла на реколекції спільноти католицької харизматичної Віднови і принесла мені декілька книг для читання. Я зацікавилась католицькою харизматичною Відновою та її книгами. Одного разу вона привела додому жінку з молитовної групи і священика, який уділив мені Тайну Єлеопомазання, і вони запросили мене на наступні реколекції в серпні.

У серпні я пішла (все ще на інвалідному візку) на реколекції зі своєю сестрою та іншими друзями. Думаю, що це були три дивовижні, незабутні, фантастичні дні! Ніякими словами не можна до кінця висловити того, що я відчувала там.

Спів, прославлення, життя і дихання любов’ю Ісуса… Я відчула, наскільки сильно Господь любить мене. Він був настільки присутній… Багато людей могли відчувати присутність Святого Духа, багато хто пережив молитву про вилиття Святого Духа. Сьогодні я почуваюся краще, у великому мирі духа (я ніколи раніше так не почувалася). Слава Тобі, Господи! Алілуя!

Моя сестра є медсестрою тут, у Ріо-де-Жанейро, і має колегу, яка бере участь у католицькій харизматичній Віднові. Ця колега дала комусь книжку “Ісус відвідує тебе”. Вона позичила її моїй сестрі, яка у свою чергу дала мені прочитати цю книжку. Вже пізніше я дізналася про книжки “Рабоні” та “Ісус любить тебе” і попросила, щоб сестра купила їх для мене. Вони мені дуже сподобались. Ці книги торкнулися глибоко моєї душі, принесли багато миру.

Окрім читання, мені подобається писати листи. Ось чому я також хочу отримувати листи від вас і прошу вас молитися за мене. Дуже вам вдячна з глибини мого серця.

Я отримала хороший урок з усього цього. Я дякую Ісусові, що саме так трапилося, і жертвую Йому своє страждання, яке є нічим порівняно з тим, що Ісус переніс з любові до мене. Якби я була здорова, мене б не цікавив Ісус, як співається в пісні “Нова Дорога”:

  • “Сьогодні світ пропонує дуже багато шляхів.
  • Ви плачете, ви смієтеся, ви нещасливі весь цей час.
  • Світ не задовольняє вас, тому що ваш дух дуже великий.
  • Тільки Бог може заповнити його.
  • Сьогодні ваші кроки губляться на дорозі, немає долі.
  • Не завжди є неминучість.
  • Довірте свою дорогу Богові…”

Я довірила свій шлях Богові і не жалкую. Сьогодні я щаслива людина, навіть якщо не можу ходити, але я говорю, дивлюся і чую, маю руки, щоб довіритись і воздавати хвалу Богові. Ось що має значення. Дякую Тобі, Ісусе!

Ось такі в мене справи, брати. Я тільки прошу нашого дорогого Ісуса благословити вас і сподіваюся, що ви продовжуватимете нести Його любов до тих, хто є в потребі.

Велике спасибі за ці дві дивовижні книги. Братні обійми в Ісусі й Марії”.

Jeane Horacio da Silva Rio de Janeiro (RJ).

Попередній запис

Я ДОРОГА, І ПРАВДА, І ЖИТТЯ_2

Наступний запис

ЯК ПОДОЛАТИ "СТАРУ ПРИРОДУ"?