СПАСИ СВОЮ СІМ’Ю! (ЗАКІНЧЕННЯ)

Кілька років тому через радіопрограму «Ісус любить тебе» ми розпочали кампанію «Зміни себе і зміни світ силою хвали!», і, на славу Божу, вона мала великий успіх.

Більше ніж одинадцять тисяч людей не тільки в Бразилії, але і в інших країнах обіцяли славити Господа Ісуса принаймні п’ять хвилин на день. І силою хвали тисячі людей змінюються та змінюють свої сім’ї, а також решту світу.

Сьогодні ми хочемо розпочати ще одну кампанію, що буде переможною в Ісусі, бо це воля Божа.

Спаси свою сім’ю!

Так називається кампанія, яку ми розпочинаємо.

Спаси свою сім’ю!

Часто ми хочемо рятувати інші сім’ї, але забуваємо, що наша сім’я також потребує спасіння.

Спаси свою сім’ю!

Ісус закликає нас, і в мене немає сумніву в тому, щоби підтримати це починання.

Усі ми: подружні пари, батьки, діти, неодружені, вдови…

Спаси свою сім’ю!

Як батьки, так і діти, можуть і повинні бути знаряддям спасіння для своїх сімей.

В Ісусі нам потрібно звільнити і спасти мою, твою, наші сім’ї і всі сім’ї. Вони руйнуються журналами, газетами, телепрограмами, мильними операми, фільмами тощо.

Так, мій брате, Ісус тепер закликає нас бути знаряддям спасіння для наших сімей!

Не дозволяйте дияволу заволодіти вашою сім’єю. Боріться за неї!

«Бо ми не маємо боротьби проти крови та тіла, але проти початків, проти влади, проти світоправителів цієї темряви, проти піднебесних духів злоби» (Еф. 6:12).

«Що мені треба робити? » – чую ваш розпачливий голос.

«Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім» (Дії 16:31).

Віруй у Господа Ісуса. Вірити – означає не просто вірити в існування Особи Ісуса. Вірити – означає прийняти Ісуса Христа як свого особистого Спасителя і читати, роздумувати та жити Словом Божим, у силі і могутності Святого Духа кожного дня вашого життя. Вірити – означає також молитися кожного дня і відвідувати Святу Літургію, регулярно сповідатися, бути членом молитовної групи, благаючи Божого заступництва за навернення, спасіння і захист вашої сім’ї.

Тут я хочу віддати належне своїй матері, яка молилась кожного дня, заступаючись за трьох своїх дітей, онуків, правнуків, невісток і зятів.

Існує нагальна потреба, щоб ви стали знаряддям спасіння вашої сім’ї. Поспішайте!

Матері та батьки, заради любові Бога моліться, поки не запізно! Не дозволяйте дияволу всиновлювати ваших дітей! Боріться за них!

Чоловіки і дружини, будьте пильними і безперервно моліться одне за одного.

«Пильнуйте й моліться, щоб не впасти на спробу» (Мт. 26:41).

Алилуя! Я говорю про перемогу! Я говорю про перемогу, дану нам через віру в Ісуса і через стійкість у силі Його імені.

  • «Щоб перед Ісусовим Ім’ям вклонялося кожне коліно небесних, і земних, і підземних» (Фил. 2:10).
  • «Не бійся, з тобою бо Я» (Іс. 41:10а).
  • «Не бійся, Я тобі поможу!» (Іс. 41:13б).

Я говорю про перемогу! Алилуя! Перемога в Ісусі для всіх тих, хто вірить у Його ім’я, живе Його Словом, молиться кожного дня і часто відвідує Святу Літургію, бо всі біси, що мучать вас і вашу сім’ю, вклоняються перед іменем Ісуса. Слава Богу!

«А тих, хто ввірує, супроводити будуть ознаки такі: у Ім’я Моє демонів будуть вигонити» (Мр. 16:17а).

МОЛИТВА

Владою імені Ісуса і силою Його відкупительної Крові я виганяю всякого нечистого духа, що мучить мене і мою сім’ю. Я урочисто проголошую, що моя сім’я і я належимо Ісусові, тільки Ісусові! Ісус – єдиний Бог, Господь і Спаситель.

Амінь і амінь.

І всі нечисті духи, які атакують вашу сім’ю через засоби масової інформації і лихе товариство, вклоняться перед могутнім іменем Ісуса.

Я хочу повторити: ще є надія на спасіння для вас і вашої сім’ї.

Спаси свою сім’ю!

Сьогодні в ім’я Ісуса ви збираєтесь на цю велику битву, щоб захистити вашу сім’ю. Так, ви. Не приходьте згодом, кажучи, що це друзі ваших дітей чи друзі вашого чоловіка, чи подруги вашої дружини, чи мильні опери, журнали, телепрограми чи фільми є відповідальними за руйнування вашої сім’ї. Вина є і завжди буде вашою, тому що сьогодні, тепер ви усвідомлюєте проблеми, які переживає ваша сім’я, і, що важливіше, ви пізнаєте спосіб, як протистояти їм, і силу, щоб подолати їх.

Сім’я, ваша сім’я, потребує спасіння і потребує вас. Ісус закликає вас, щоб ви були знаряддям спасіння, зцілення і примирення вашої сім’ї.

Поспішайте стати частиною цієї великої кампанії.

Спаси свою сім’ю!

«А тих, хто ввірує, супроводити будуть ознаки такі: у Ім’я Моє демонів будуть вигонити, …кластимуть руки на хворих, і добре їм буде» (Мр. 16:17а,18б).

«А Господь помагав їм, і стверджував слово ознаками, що його супроводили» (Мр. 16:20б).

Достатньо, щоб одна людина в сім’ї правдиво вірила в Ісуса, була слухняна Його постановам, жила Його Словом, відкривалася на силу Святого Духа; вона отримає силу з висоти, щоб молитися, заступатися, постити, боротися і воювати у вірі «проти початків, проти влади, проти світоправителів цієї темряви, проти піднебесних духів злоби» (Еф. 6:12б), які руйнують ваш дім і вашу сім’ю. І така сила дається, щоб «відкрити їм очі, щоб вони навернулись від темряви в світло та від сатаниної влади до Бога, щоб вірою в Мене (Ісуса) отримати їм дарування гріхів і долю з освяченими» (Дії 26:18). Цією людиною є ви і доведете тоді, що могутність Божа «постійно чинить нас переможцями в Христі» (2Кор. 2:14а).

Ми хочемо звернути вашу увагу на такий уривок із Біблії:

«Тоді він говорить: Вернуся до дому свого, звідки вийшов. А як вернеться він, то хату знаходить порожню, заметену й прибрану. Тоді він іде, та й приводить сімох духів інших, лютіших за себе, і входять вони та й живуть тут. І буде останнє людині тій гірше за перше… Так буде й лукавому родові цьому!» (Мт. 12:44,45).

Ми можемо скористатися цим твердженням Ісуса, застосовуючи його не тільки до нашого дому, у значенні нашої душі, але також для нашого дому – нашої сім’ї.

Якщо диявол підступає до дому, де є принаймні одна людина, навернена до Ісуса Христа, яка перебуває в єдності з Ним через молитву, розважання і практикування Слова Божого, яка приймає Святі Тайни і має частку в спільноті віруючих, то ця людина буде знати, як захистити свою оселю і свою сім’ю від нападів сатани, і вона зробить це силою молитви і посту, щоб із владою, яку дає Бог тим, хто вірить в Ісуса, наказати:

«Нечистий духу, в ім’я Ісуса іди геть із мого дому! У нас немає з тобою нічого спільного. Ми належимо Ісусові. Ісус – наш єдиний Господь, Бог і Спаситель. Я проганяю тебе і забороняю тобі повертатися. В ім’я Ісуса йди геть і не смій торкатися нікого з нас, бо ми посвячені Ісусові. Цей будинок (сім’я, подружжя, дім, особа) має господаря: Ісуса Христа, Господа! Алилуя!»

Зверніть увагу: якщо принаймні одна людина в сім’ї молиться і закликає силу імені Ісуса, її дім не буде порожнім, у ньому буде присутній Бог, бо ця людина в ім’я Ісуса має владу виганяти всяке зло, що приходить в її життя і її сім’ю.

«Щоб перед Ісусовим Ім’ям вклонялося кожне коліно небесних, і земних, і підземних» (Фил. 2:10).

Шукайте Ісуса, шукайте спасіння і виганяйте всякого злого духа, що спустошує ваше життя, ваше подружжя і ваших дітей.

Не дозволяйте дияволу заволодіти вашою сім’єю! Боріться за неї!

МОЛИТВА

Святий Отче, ми ще раз просимо Тебе з довір’ям і наполегливістю: охрести нас Святим Духом; наповни нас Своїм Духом сміливості та відваги; піднеси наші голови і зроби нас сильними у вірі, міцними у Твоєму Слові, переможними в Ісусі Христі; занури нас у Свій Дух зараз; віднови наше життя; віднови наше подружжя; відроди полум’я, яке ми отримали в Таїнстві Хрещення; дай нам народитися згори, щоб бути новими і відважними створіннями та вступити в духовну битву, що перед нами, будучи певними присутності Ісуса, який завжди йде попереду нас, як великий і могутній Господь сил!

«Страждання зазнаєте в світі, але будьте відважні: Я світ переміг!» (Ів. 16:33б).

Алилуя!

Наша перемога – в імені і в хресті нашого Господа і Спасителя, Ісуса Христа. Алилуя!

Спаси свою сім’ю зараз… поки не запізно!

Попередній запис

СПАСИ СВОЮ СІМ’Ю!

Наступний запис

МОЛИТВА ЗА СІМ’Ю