СПАСИ СВОЮ СІМ’Ю!

Днями одна дружина і мати у відчаї прийшла до мене, щоби розповісти надзвичайно болючу драму, яку переживає її сім’я. (Це не поодинокий випадок. До нас звертаються тисячі людей у подібних сімейних обставинах). Ця жінка, плачучи, розповіла нам таке:

«Я не знаю, що ще робити з моїм життям, моїм шлюбом, з моїми дітьми… Все розвалюється… Цікаво, чи є ще якийсь вихід, надія для моєї сім’ї? »

– Так, є, – відповів я їй.

І вам, хто читає цю книгу, я також кажу:

– Для вашої сім’ї також є вихід; і це залежить від вас!

«Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім» (Дії 16:31).

Ви могли б запитати мене:

– Як можу я, один, бути знаряддям спасіння для всієї моєї сім’ї?

І я без вагання відповів би:

– Можеш! І це говорю не я, а Слово Боже!

Ісус через нас силою Свого Слова і Своєї відкупительної Крові може спасти нашу сім’ю.

Радій у своєму серці, мій брате, бо надія повертається до сім’ї. До сім’ї, яка має подружні проблеми і проблеми у вихованні дітей. І ця надія постає тепер через Слово Боже!

«Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім» (Дії 16:31).

Бог хоче спасти твою сім’ю!

Ісус запрошує тебе тепер бути знаряддям спасіння для твоєї сім’ї. Сім’ї переживають нелегкі часи. У той час, як засоби масової інформації злісно атакують сім’ю, Боже Слово, яке лікує, спасає і звільняє, дарує нам обіцянку спасіння, що буде виконана, якщо швидко і сильно буде застосована для чоловіка, дружини, батьків, дітей; інакше кажучи, для всіх, хто належить до сім’ї. Усі ми покликані нині в Ісусі і в силі Його Крові рятувати нашу сім’ю і, зрештою, всі сім’ї.

Ми можемо бути впевнені, що зараз у наше серце виливається особливе благословення від Бога, бо ми говоримо про Божу любов; і саме через цю любов Бог спасе нашу сім’ю. Усі ми покликані стати в Ісусі знаряддям спасіння наших сімей.

Чи ви свідомі того, наскільки засоби масової інформації негативно впливають на моральні, етичні та релігійні цінності вашої сім’ї?

Чи ви усвідомили, що погане товариство шкодить вашій сім’ї; не тільки погане товариство ваших дітей, але й ваше також?

«Не дайте себе звести, товариство лихе псує добрі звичаї!» (1Кор. 15:33).

Чи знали ви, що величезна відповідальність за спасіння вашої сім’ї і, як наслідок, усіх сімей лежить на вас?

Ми просимо, щоб усі ви тепер об’єдналися з нами в заступництві за те, щоб велике благословення Боже прийшло в наше серце, щоб ми стали знаряддям спасіння в наших сім’ях. На хвилину припиніть читати і з усією вірою станьте в присутності Господа Ісуса.

Боже Отче, в ім’я Ісуса ми просимо Тебе, каючись за свої гріхи і взиваючи до Твоєї милості та милосердя: охрести нас Своїм Духом; зішли Свого Духа, Господи, і віднови лице землі; віднови моє життя і життя всієї моєї сім’ї; учини все новим, Господи, силою Свого імені, Своєї Крові і Свого Слова.

«Ось нове все творю!» (Об. 21:5).

МОЛИТВА

Небесний Отче, прославляємо Тебе і благословляємо Твоє святе ім’я. З повним довір’ям, як Твої улюблені діти, приступаємо до Твого престолу благодаті через відкупительну Кров Ісуса Христа, нашого Господа, і, каючись, просимо прощення за всі наші гріхи, включаючи ті, які ми вчинили проти своєї сім’ї і які спричинили розділення, дисгармонію, непорозуміння, болі, страждання, приниження, образи, ненависть, рани і презирство саме до тих людей, яким ми найбільше зобов’язані віддавати любов і повагу.

Пожалій нас, Батьку! Прости нам і очисти нас у дорогоцінній Крові Ісуса, що стала заплатою за наш гріх і була пролита за нас на хресті. Змилуйся над нами.

Ми каємось. Ми хочемо змінитись, але не можемо, бо в собі не знаходимо сили для цих змін у нашому житті. Тому ми уповаємо на Твої обітниці:

«І духа Свого дам Я до вашого нутра, і зроблю Я те, що уставами Моїми будете ходити, а постанови Мої будете стерегти та виконувати» (Єз. 36:27).

«Отож, коли ви, бувши злі, потрапите добрі дари своїм дітям давати, скільки ж більше Небесний Отець подасть Духа Святого всім тим, хто проситиме в Нього?» (Лк. 11:13).

Ми благаємо з повним довір’ям:

в ім’я Ісуса, Отче, охрести нас і наповни Своїм Святим Духом; віднови все наше єство; наверни наші серця, оздорови наші сім’ї. Господи, зішли Свого Духа і віднови лице землі, моє життя і всю мою сім’ю.

Ти вірний Бог, і ми віримо, що Ти дотримаєш усі Свої обітниці. Тому славимо Тебе і дякуємо за всі Твої добродійства, за спасіння, зцілення і звільнення, які Ти вчиниш і які вже чиниш серед нас, і за всі відповіді на молитву.

В ім’я Ісуса. Амінь і амінь!

«Ось нове все творю!» (Об. 21:5).

Попередній запис

ВСТУП

Наступний запис

СПАСИ СВОЮ СІМ’Ю! (ЗАКІНЧЕННЯ)