ТРЕТІЙ ЛИСТ

У нас є Бог, Який нескінченно милостивий і знає всі наші бажання. Я завжди думав, що Він доведе тебе до крайности. Він прийде у свій час і тоді, коли ти найменше цього чекаєш. Надійся на Нього більше, ніж будь-коли раніше. Подякуй Йому разом зі мною за всі дари, які Він тобі дає, особливо за стійкість і терпеливість, які Він дарує тобі в стражданнях. Це явна ознака того, що Він піклується про тебе. Знайди в Ньому спокій і подякуй Йому за все.

Я також захоплююся стійкістю і хоробрістю М. Бог виявив до нього прихильність і ласкавість, але в ньому досі є щось від світу та незрілости. Я сподіваюся, що випробування, яке йому послав Бог, стане корисним для нього і допоможе йому все обміркувати і знайти себе. Це шанс для нього цілковито довіритися Богові, Який супроводжує його повсюди. Нехай він думає про Нього якомога більше, особливо під час великої небезпеки.

Досить незначного поруху серця або одного спогаду про Бога. Одним із актів внутрішнього поклоніння, навіть під час маршу й із мечем у руці, є молитви, які, навіть дуже короткі, Бог, однак, приймає. Вони аж ніяк не зменшують мужність солдата в разі небезпеки, а, навпаки, служать для його зміцнення. Нехай він думає про Бога якомога частіше і поступово привчить себе до цієї малої, але святої вправи. Ніхто цього не побачить, і немає нічого простішого, ніж повторювати ці маленькі внутрішні молитви впродовж усього дня.

Прошу, порадь йому, щоб він у такий спосіб думав про Бога якомога більше. Для солдата, який щодня стикається з небезпекою для життя, а часто навіть і для свого порятунку, це вкрай важливо.

Я сподіваюся, що Бог допоможе йому і всій його сім’ї, приношу їм своє служіння. Завжди ваш у Господі.

Попередній запис

ДРУГИЙ ЛИСТ

Наступний запис

ЧЕТВЕРТИЙ ЛИСТ