Ходімо – в Ім’я Господнє!

Одного дня, коли я молилася перед Святими Тайнами, Господь переніс мене в моїй уяві до семінарії, де я побачила групу священиків, зібраних навколо Ісуса. Господь обернув обличчя одного з них до мене і сказав: «Подивися на цього священика. Ти познайомишся з ним. Він навчить тебе багато про священство. Він буде великим захистом у твоєму житті. Разом ви приведете багато душ до Мене. Не бійся».

Через три роки, коли я була в Ірландії, мене запросили в Дублін у семінарію Усіх святих на зустріч зі священиком. Він розпочинав місячну програму «Заступництво для священиків», в якій священики пізнають цінність і силу заступництва. Спочатку я вагалася, тому що була у відпустці, але через любов до священства й інтерес до теми я поїхала в Дублін, щоб зустрітися з отцем Кевіном Скаллоном.

Ми розмовляли про важливість заступництва, і я поділилася своїм досвідом служіння священикам. Прощаючись, він запитав мене, чи я прийду колись на заступництво, щоб помолитися за священиків. Я відповіла, що прийду, і коли виходила, мене не залишала думка про те, де я раніше могла бачити отця Кевіна.

Тут почула внутрішній голос: «Це той священик, якого Я тобі показував. Ти пізнаєш його».

Я знову побачила видіння семінарії, цілісну картину трирічної давності, та раптом усвідомила, що саме семінарію Усіх святих я бачила у видінні.

З часом я почала отримувати запрошення давати реколекції, на які також запрошували отця Кевіна. Тривалий час нас зводила доля без будь-яких планів чи зусиль з нашого боку.

Я хочу поділитися досвідом, що свідчить про багатство стосунків, закорінених у Господі. Цей досвід мав великий вплив і на отця Кевіна, і на мене та зробив нас дуже свідомими постійної присутності Христа.

Ми обідали в ресторані в Дубліні, отець Кевін сидів навпроти мене. Запрошуючи нас до молитви перед їжею, він сказав: «Попросимо Ісуса відвідати нас, як Він це зробив по дорозі в Еммаус».

Після тих слів я схилила голову в очікуванні, що він продовжить молитву, але він нічого не говорив. Я підвела очі, щоб побачити, що його стримує, і побачила сидячим на вільному стільці – я знаю, що це було в моєму дусі, але я бачила ясно – прекрасне видіння Ісуса, Який усміхався до мене. Беззвучно Він передав мені ці слова: «Я завжди присутній, де Мене люблять, шанують і вітають». Відтак видіння поступово зникло.

Отець Кевін поглянув на мене. Я бачила, що він зворушений. Він сказав: «Я просто відчував, що Хтось сидить поруч зі мною». Його відчуття підтверджувало те, що я бачила.

* *

Коли я залишала рідний дім і осягнула життя убогої Клари, то не могла навіть подумати чи уявити той план, який мав Господь на моє життя. Його плани повели мене далеко від моєї батьківщини – до краю землі звіщати Його Євангеліє.

Св. Клара, засновниця нашого згромадження, якось одержала слово від Бога для св. Франциска, яке, як францисканка, я також прийняла серцем:

Бог не покликав тебе задля тебе самого, але також для спасіння інших.

Я визнаю завдяки нашій францисканській вільності, що ми уповноважені у свободі, такій характерній для духу св. Клари, виявляти з радістю наші харизми в різних служіннях.

Саме з радістю й благословенням і за підтримки мого згромадження я йду в Ім’я Господнє свідчити про Його любов і зціляючу силу. Через подорожі Бог збагачує моє життя і наповняє його хвалою за Його доброту і любов до людства.

Саме Господь творить чудеса. Я переконана, з Його ласки, що ніхто не може зробити більше, ніж стати вказівником, який вказує на Нього, щоб допомагати іншим відкрити Його у своїх серцях і дозволити Йому щедро себе благословити.

Я подорожую по всій земній кулі. За ці останні роки, від часу знайомства з отцем Кевіном, нового виміру зазнали також мої міжнародні подорожі. Отець Кевін, так само, як і я, має велику любов до Євхаристії і глибоке усвідомлення її сили.

Ми були свідками цієї Євхаристійної сили під час недавнього відвідування Далекого Сходу. Отець Кевін йшов проходами стадіону, на якому зібралося понад двадцять тисяч осіб.

Ми навчали їх про Ісуса, який насправді всіх любить і правдиво присутній у Євхаристії. Отець Кевін попросив піднести і простягнути руки до дарохранильниці, в якій була священна Гостія, і попросити Ісуса благословити та вцілити їх.

У мікрофон я молилась і заохочувала їх зосереджувати свою увагу й віру на Господі. Саме там повинен бути фокус. Завжди є небезпека того, що люди дивляться на служителя замість того, щоб дивитися на Господа.

У Тайвані, країні, де так багато людей звертається до фальшивих богів, ми проголошували Євангеліє багатьом невіруючим. Але ми також бачили потребу відкрити велику силу Євхаристії й інших дарів, які дає нам наша віра, католикам.

Ми наголошували на Таїнствах, особливо на Таїнстві Примирення. Таїнство Єлеопомазання також принесло багато дивних чудес зцілення.

На Далекому Сході ми бачили, що багато нехристиян падали на коліна і визнавали, що це Ісус. Пізніше вони, було, просили нас пояснити нашу віру і таємницю Євхаристії.

Дуже гарний випадок, який показує велику й безумовну любов Ісуса, стався на Гаваях. Під час одного з наших служінь зцілення отець Кевін ішов вниз по проходу з процесією зі Святими Тайнами в руках. У мікрофон я молилася за зцілення, а присутні зосереджувалися на Ісусі. Молода католичка привела з собою подругу із секти мормонів, в якої були деформовані руки. Вони надіялися, що ми помолимося з дівчиною. На їхнє велике здивування ми не молилися з кожним індивідуально, але приносили Ісуса поміж них і просили зосереджуватися на Ньому.

Так само, як у Люрді, отець підніс дарохранильницю і поблагословив людей.

Молода мормонка пізніше пояснила, що насправді вона не розуміє нашого вчення про Євхаристію, але усвідомлює, що ми, католики, вважаємо, що Гостія – це правдива присутність Ісуса.

Звертаючись до святої Гостії, вона попросила Ісуса полегшити біль в її деформованих руках. Коли вона дивилася на Гостію, то відчула, як щось пронизало її тіло. Виходячи з церкви, вона торкнула свою подругу католичку і сказала: «Подивись» і простягнула щойно оздоровлені руки.

Чудеса все ж стаються! Ми віримо, що Господь, коли зціляв ту дівчину-мормонку, також промовляв і до нас, католиків: «Чи бачите це ви і чи вірите в Мою силу?»

Попередній запис

Доторкання до Ісуса в Євхаристії

Наступний запис

Служіння в Південній Америці