ІСУСЕ, ПОМИЛУЙ МЕНЕ І МОЮ СІМ’Ю! (ЗАКІНЧЕННЯ)

В Євангелії від святого Луки знаходимо уривок про сліпого чоловіка з Єрихона: «А коли він прочув, що проходить народ, то спитався: Що це таке? А йому відказали, що проходить Ісус Назарянин» (Лк. 18:36,37).

Як Ісус із Назарета проходив у житті того сліпого чоловіка, – зверніть особливу увагу – так само Він проходить зараз у вашому житті! Скористайтесь чудовою нагодою: покайтесь із ваших гріхів, примиріться з Богом і моліться:

Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!

Моліться кожного дня, кожної хвилини вашого життя.

Ми грішники, і Слово Боже говорить через святого Івана: «Коли ж кажемо, що не маєм гріха, то себе обманюємо, і немає в нас правди!» (1Ів. 1:8).

Ми постійно потребуємо примирення з Ісусом, бо ніхто не знає ні дня, ні години Його приходу; і нам необхідно бути з Ним у мирі, щоб благодать Божа була все ряснішою в нашому житті і щоб через нас вона виливалася на нашу сім’ю, друзів, роботу й оточення.

Ось що нам потрібно завжди говорити:

 • Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!
 • У смутку кажімо: Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!
 • У стражданні слід промовляти: Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!
 • У самотності: Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!
 • У подружніх проблемах: Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!
 • У міжособистісних проблемах із нашими дітьми: Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!
 • У професійних проблемах: Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!
 • Коли в серці ненависть, біль чи образи: Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!
 • У радості: Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!
 • У спокої: Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!
 • У депресії: Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!
 • У сімейних труднощах: Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!
 • У фінансових затрудненнях: Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!
 • Коли все йде добре: Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!
 • Коли ви прокинулись, посміхніться і скажіть: Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!
 • Коли в серці відчуваєте страх: Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!
 • Коли думки не від Бога, кажіть: Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!
 • Коли приходить спокуса від ворога, від сатани, говоріть: Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!
 • Коли падаєте в гріх: Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!
 • У слабкості: Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!
 • Коли почуваєте себе сильним (-ою): Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!
 • У малих і великих спокусах: Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!
 • Десятки, сотні, тисячі разів на день: Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю! Ісусе, Ісусе, Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!
 • Інакше кажучи, в усіх обставинах життя завжди говоріть: Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю! Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!

Ця молитва, коли молитися її з вірою і сокрушеним серцем, має владу прощати гріхи і стирати провини (пор. Лк. 18:13,14). У разі важкого гріха ви вже знаєте, що треба шукати миру з Богом через Таїнство Святої Сповіді, яке уділяє священик (пор. Ів. 20:22,23).

Нам треба вигукувати – хочу наполягти на цьому – не тільки один чи два, але десятки, сотні, тисячі разів на день:

Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю! Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!

Слово Боже говорить до кожного з нас: «Усякою молитвою й благанням кожного часу моліться духом» (Еф. 6:18а).

Отже, нам слід молитися кожної миті нашого життя:

Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю! Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!

Цей розділ призначений саме для того, щоб нагадати всім нам цю могутню молитву і навчити її кожного з нас:

Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!

Ісусе, ми благаємо Твого прощення і каємося за свої гріхи. Змилосердися над нами, Господи, і над кожним членом нашої сім’ї. Зітри наші гріхи силою Твого імені і Твоєї відкупительної Крові.

Тепер, мій брате, я хочу, щоб ти вголос промовив:

Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!

Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!

Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!

Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!

Коли лягаємо спати, будемо просити, щоб наш розум свідомо і несвідомо продовжував молитися під час сну:

Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!

Щоразу, коли промовляємо цю молитву, на наших губах з’являється усмішка і серце наповнює неймовірний мир: мир, який світ не може дати, бо тільки Ісус являє нам милість.

І коли ми взиваємо, благаючи про Його милість, Ісус, Який є миром і радістю (пор. Ів. 14:27а; Лк. 2:10), могутньо виливає Свою любов, Свою радість і Свій мир у наше серце.

Так, це молитва для кожного і на будь-який момент нашого життя та для кожного члена нашої сім’ї. Коли прокидаємося чи вранці, чи після обіду, вночі, коли лягаємо спати, нам слід казати:

Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!

Ми дуже слабкі… Святий Павло визнавав свою слабкість і розумів, що сила його – тільки в Ісусі. Що ж тоді говорити про нас? Ми також слабкі і потребуємо сили та милості Божої. Приймаючи милосердя від Господа, ми єднаємось із серцем Божим, живемо в серці Ісуса і в той же час Він проживає в нашому серці.

Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!

Я визнаю (хочу наполягати на цьому), що я глибоко щасливий, коли хтось нагадує мені про те, що слід завжди відмовляти цю молитву. І кожного разу, коли це трапляється, я з радістю посилюю її у своєму житті і відчуваю, що немає нічого важливішого, крім Ісуса Христа в моєму серці. І з вами це також буде відбуватися.

Якщо ти, моя сестро, готуєш їжу чи шиєш, то промовляй:

Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!

Або якщо ти дивишся серіал, проси: Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю! Проси, щоб Господь віддалив від твого серця бажання бачити гріхи, руйнування домів і подружніх пар, які зраджують одне одного.

Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!

Коли ми знову будемо хвилюватись за своїх дітей, за своє життя, за свою роботу, через брак грошей, тобто перейматися тими труднощами, через які проходять усі чоловіки і жінки, то скажімо:

Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!

Зробімо так само, як та молода жінка, яка, не маючи стимулу до життя, гірко плачучи і сумуючи, залишена своїм чоловіком, вигукнула: Ісусе, помилуй мене! Та молода жінка, відчинивши вікно і побачивши квіти, що всміхалися, почувши пташок, що співали, поглянувши на сонце, яке сяяло, відчула всю любов Бога до неї; відчула радість, яку ніколи раніше не досвідчувала, і мир, якого ніколи раніше не знала ані не відчувала. Тієї ж миті вона була зцілена і відчула любов Божу, найбільшу любов, яка лише існує, тому що «Бог є любов» (1Ів. 4:16б). Божа любов заповнила порожнечу, спричинену відсутністю її чоловіка. Таким чином, Божа любов перевищує всю любов, що існує, тому що її виміри безмежні.

Ось що потрібно зробити.

Наповнити серця милосердям, співчуттям і Божою любов’ю, бо ніхто не дає того, чого не має, і від повноти серця говорять уста. Також і ми своїм серцем, устами й усім єством, повним милості, любові та співчуття Бога в Ісусі Христі, Господі нашім, будемо являти милосердя людям у своїй сім’ї і всім нашим братам так, як Ісус являє милосердя нам.

Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю!

Ця молитва дає нам фантастичну силу, вона примушує нас піднести голову і здолати сатану. Ми перемагаємо спокусу не своєю мудрістю чи філософіями, навіть не своєю малою і неефективною силою, але силою імені та Крові Ісуса Христа, нашого Господа. Алилуя!

І знаєте, що ще? Коли з Ісусом долаємо спокуси, що трапляються в нашому житті, – це точнісінько те саме, що відбулося в Його житті. Коли Його спокушав диявол після сорока днів посту, Ісус переміг сатану, і Бог послав Своїх ангелів, щоб служили Ісусові. Те саме відбувається з нами: після спокуси Бог посилає Своїх ангелів, щоб утішити наше серце і зробити наше життя щасливим.

«А митник здалека стояв, та й очей навіть звести до неба не смів, але бив себе в груди й казав: Боже, будь милостивий до мене грішного!…» (Лк. 18:13).

Я говорив і повторюю: ці слова мають силу змінити наші серця і наше життя. Я писав саме те, що сказав Ісус: митник пішов додому виправданим.

Чи хочете ви також бути виправданими? Ви також хочете бути прощеними, чи не так? І чи хочете ви, щоб усі члени вашої сім’ї були виправдані та прощені?

Зробіть, отже, те, що зробив митник: покайтеся з цілого серця і моліться:

Ісусе, помилуй мене і мою сім’ю, тому що ми грішники!

Попередній запис

ІСУСЕ, ПОМИЛУЙ МЕНЕ І МОЮ СІМ’Ю!

Наступний запис

МОЛИТВИ ПРОСЛАВИ