ІСУС – МІЙ СПАСИТЕЛЬ_2

Сьогодні Господь пропонує спасіння. Божа справа є здійснена, все решта залежить від нас. Але яка наша участь?

Господи, хіба буде мало спасених?” (Лк. 13:23). І Ісус відповідає нам: “ Увіходьте тісними ворітьми, бо просторі ворота й широка дорога, що веде до погибелі, і нею багато-хто ходять. Бо тісні ті ворота, і вузька та дорога, що веде до життя, і мало таких, що знаходять її! ” (Мт. 7:13-14).

Ворота тісні – це Ісус і Його Слово. Мало говорити: “Ісусе, я відкриваю своє серце, прийди і вселися в моє життя”, та не звертати уваги на Слово Боже, продовжувати жити в гріхах. У цьому нема ніякого сенсу. Ворота – Ісус і Його Слово. Ви повинні прийняти Ісуса у своє серце, як свого особистого Спасителя, і пристосувати своє життя до Його Слова, практикуючи його.

Ворота тісні. Є багато людей у світі, які проповідують спасіння. Існує безліч доктрин, велика кількість сект… Кожного дня з’являється нова філософія, новий спаситель… Ісус уже застерігав нас:

  • Стережіться, щоб вас хто не звів! Бо багато хто прийде в Ім’я Моє, кажучи: Я – Христос. І зведуть багатьох” (Мт. 24:4-5).
  • Бо постануть христи неправдиві, і неправдиві пророки, і будуть чинити великі ознаки та чуда, що звели б, коли б можна, і вибраних” (Мт. 24:24).

Однак хто заплатив ціну за наші гріхи? Ціна за гріх – смерть. Хто помер за вас? Хто пролив свою кров за вас? Чи це був випадковий останній пророк, який об’явився і сказав, що всі релігії хороші і що всі шляхи до Бога дійсні? Прислухайтеся до того, що Ісус говорить вам: “Я – дорога, і правда, і життя” (Ів. 14:6).

Хто вас спасає? Ісус, людина чи філософія? У кого ви вірите? В Того, Хто говорить: “Я є воскресіння (і життя)” (пор. Ів. 11:25), у Слово Боже, яке велить: “І як людям призначено вмерти один раз, потім же суд” (Євр. 9:27), чи, може, у тих, хто проповідує реінкарнацію?

Якщо ви вірите в Ісуса, живіть згідно з Його Словом, шукайте тільки Ісуса, тому що Він хоче спасти вас. Все навколо відбувається не так, як треба, тому нам дуже потрібний Ісус. Коли Він входить у наше життя як наш Спаситель, Він не тільки рятує нашу душу, але й усе наше єство, наш внутрішній світ і наше тіло.

Спасіння Ісуса Христа включає також зцілення та звільнення. Першим зціленням, яке Господь чинить у житті тих, хто відкриває своє серце для Нього, є зцілення від гріха, глибоке духовне зцілення, справжнє чудо. Бо для мене отримати спасіння в Ісусі – означає наблизитися мені, грішній, до Нього, знаючи, що мені потрібне спасіння і що тільки Він може спасти мене. Тому я йду до Ісуса, і Господь омиває мене у Своїй Крові. Цим зціленням я примиряюся з Богом, моя душа народжується для нового життя в Христі, і я приймаю божественне життя. Ісус залишив знак у Своїй Церкві, Тайну Свого прощення. Коли ми йдемо до священика і в його присутності покірно визнаємо гріхи, сам Ісус прощає нам через сакраментальне відпущення гріхів (пор. Ів. 20:22-23). Завдяки апостольському передаванню влади Церква продовжує користуватися владою пробачати гріхи через своїх священиків. Тому, коли священик пробачає нам і каже: “Прощаю і розрашю тебе з усіх твоїх гріхів в ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа”, Ісус є тим, хто прощає нам. Проте диявол, можливо, зачіпає і звинувачує нас, але ми говоримо: “Нічого подібного, в ім’я Ісуса, геть сатано, тому що наші гріхи пробачені й омиті в Крові Ісуса. Їх більше не існує”. Це перше велике зцілення, яке Господь Ісус чинить у нас – духовне зцілення.

Господь також зцілює наше нутро. І, щоб досягнути цього зцілення, ми допомагаємо Йому, розважаючи над Його Словом і практикуючи його, перебуваючи в любові до нашого ближнього і прощенні йому. Ісус виліковує наше минуле.

Я досвідчила зцілення та звільнення багато разів у своєму житті.

Господь забирає злобу, яка передається від наших предків. Він знищує її владою Крові Ісуса, тому що Він хоче, щоб ми прожили життя в мирі й щасті тут, на землі. Він прагне, щоб інші дивилися на нас і думали: “Це люди, благословенні Богом, вони – діти Божі. Я хотів би бути одним з них” (пор. Іс. 61:9).

Господь не хоче, щоб ми були нещасні, але часто ми є нещасними через неспокій, який носимо в собі, починаючи з самого дитинства. Господь входить у наше життя, щоб заспокоїти нас і зробити вільними. Він робить нас вільними від ярма сатани. Скільки разів протягом нашого існування ми відкриваємося на диявола, щоб він діяв проти нас. Тоді, коли йшли за темрявою, за центрами спіритуалістів, іншими релігіями; коли читали і вивчали нехристиянських філософій та ідеологій; коли відкривалися на гріх і дозволили йому робити нас своїми рабами. Скільки разів ми стаємо в’язнями ненависті, перелюбу, нечистоти, всіх видів поганих звичок… Ми боремося і боремося, але не маємо успіху, тому що ми схильні до зла настільки, що воно зайняло частину нас і гнобить нас.

Ісус приходить як Визволитель. Він володіє силою. Тільки Кров Ісуса має силу звільнити нас. Ісус завдав поразки дияволу на хресті. Зло більше не може домінувати над душею або тілом того, хто належить Ісусові, тому що Ісус переміг!

Багато людей на світі ще не помічають, що Ісус здобув наше спасіння. Але ті, хто віддає себе Йому і прагне жити Словом Божим, переходять від однієї перемоги до іншої. Вони бачать, як Ісус перемагає в їхньому житті, хоча й продовжують терпіти нещастя.

У Псалмі 23 (22) у вірші 4 читаємо: “Коли я піду хоча б навіть долиною смертної темряви, то не буду боятися злого, бо Ти при мені, Твоє жезло й Твій посох вони мене втішать!”.

Яким би не було наше життя – ми не самі, тому що Ісус з нами. Я думаю, що багато людей вважають, якщо Ісус вступає в їхнє життя, їм доведеться пройти через біль і страждання. Розгорніть Слово Боже на Першому послання до Тимофія 2:1-4: “Отже, перш над усе я благаю чинити молитви, благання, прохання, подяки за всіх людей, за царів та за всіх, хто при владі, щоб могли ми провадити тихе й мирне життя в усякій побожності та чистості. Бо це добре й приємне Спасителеві нашому Богові, що хоче, щоб усі люди спаслися, і прийшли до пізнання правди”.

Господь хоче дати нам радісне життя, але часто ми вважаємо, що це стосується тільки матеріальних речей. Фактично, на дорозі до щастя нам потрібна тільки одна річ, одна людина: життя Ісуса всередині нас. Якщо Ісус живе всередині нас, ми будемо щасливі та перебуватимемо в мирі. Ми знатимемо, як жити у хвилюванні й спокої, у достатку та скруті, бути хворими чи здоровими, у радості чи в печалі… Ми будемо внутрішньо вільними створіннями, тому що достатньо самого Бога. Він – усе, що нам потрібно.

Мої брати і сестри, відкриймо своє серце сьогодні, щоб прийняти Ісуса і дозволити Йому виконати нову роботу в нашому житті. Приходімо до Ісуса щодня, визнаючи наші гріхи з повною довірою, оскільки Він прийшов задля нас, грішників.

Повірте в Ісуса, Який, подорожуючи Галілеєю, Самарією та Юдеєю, розказував притчу про пастиря, що залишив 99 овець, щоб знайти одну загублену. Якщо сьогодні ви почуваєтесь загубленою вівцею, то мабуть оці слова спрямовані саме для вас.

Мій брате і сестро, Ісус любить тебе. Він хоче спасти тебе і дати тобі нове життя. Прийми спасіння, відкрий своє серце і прийми Ісуса. Амінь.

Попередній запис

ІСУС – МІЙ СПАСИТЕЛЬ

Наступний запис

СВІДЧЕННЯ_2