Передмова

Мені неодноразово доводилося повторювати як іншим, так і самому собі: якщо не хочеш отримувати безглуздих відповідей, не став безглуздих запитань. Мета цієї книги – допомогти читачеві в пошуку Божої волі в тій чи іншій ситуації. А Бог безглуздих відповідей не дає. Тому вкрай важливо навчитися ставити правильні запитання.

Книга складається з двох частин. Перша знайомить із основними поняттями і уявленнями практичної християнської етики. У ній також коротко описані деякі поширені напрями в етиці та вказуються найсильніші й найслабкіші елементи кожного з них. Друга частина безпосередньо присвячена факторам, які необхідно враховувати під час пошуку Божої волі в прийнятті виваженого відповідального рішення, та деяким підходам, що можуть у цьому допомогти.

Маю одразу попередити: у цій книзі ви не знайдете відповідей або рецептів, як гарантовано отримати очікувану відповідь. Але сподіваюся, вона допоможе вам навчитися ставити правильні запитання. А правильно поставлене запитання – півдороги до відповіді.

Попередній запис

Про число імені антихриста

Наступний запис

1.1 Поширені уявлення про етику