Прямувати до Божої присутності

Чи вдасться вам постійно перебувати в Божій присутності? Як цього навчитися?

Брат Лоуренс, який понад сорок років практикував перебування в Божій присутності, знає. Він, що жив у XVII столітті, прагнув постійної єдності з Богом.

Книжка «Практика перебування в присутності Божій» складається з 4-ох розмов Джозефа де Бофора з братом Лоуренсом і 15-ти листів брата Лоуренса, багато з яких були написані друзям, а один – духовному наставникові. У розмовах і листах він зрозуміло і простими словами розповідає, як жити в присутності Бога, що сьогодні так само актуально, як і триста років тому.

ЗМІСТ

Розмови

Під час розмов із де Бофором братові Лоуренсу вже було під шістдесят. Джозеф де Бофор пізніше зазначав, що цей кульгавий брат, який тоді відповідав за ремонт більше ста пар сандалів, видався йому «дещо недоладним на вигляд, але лагідним і милосердним».

Листи

Листи брата Лоуренса – це саме серце і душа того, що називається «Практика Божої присутности». Усі ці листи були написані впродовж останніх десяти років його життя. Багато з них адресовано давнім друзям, зокрема одній сестрі-кармелітці та сестрі зі сусіднього монастиря. Один або двоє з цих друзів походили з його рідного села, а можливо, були й родичами.

Перший лист, імовірно, був адресований настоятельці одного з монастирів. Другий лист написаний духовному наставникові брата Лоуренса. Зверніть увагу, що четвертий лист написано від третьої особи, у ньому брат Лоуренс описує власний досвід. У листах брат Лоуренс замінює конкретні імена літерою «М».

Попередній запис

Роздуми над Псалмами

Наступний запис

Секрети сімейного щастя