Боже прощення

Не сумніватися в Божому милосерді! Така основна думка цієї книжки. Господь не бажає нам ні гріха, ні труднощів, однак якщо переживаємо подібне, то Він прагне, щоб усе закінчилося для нас із добрими наслідками. Навіть останній грішник має шанс опинитися під Божою опікою. Головне – довіряти Ісусові. А за це нас чекатиме багато нагород.

ЗМІСТ

Вступ, або Слово до знеохочених

Колись я сповідав одного чоловіка. Він повертався до Бога з далекої мандрівки духовним бездоріжжям. Чоловік довго визнавав свої гріхи. Коли закінчив і попросив розрішення, я хотів запитати, чи він розкаюється у своїх гріхах. І саме тоді через решітку сповідальниці я побачив краєм ока, як цей чоловік стискає єпитрахиль, який звисав через край дверцят. Я більше ні про що не запитував…

БЕЗГРІШНІ?

БОЖЕ ПРОЩЕННЯ

ВГОРУ ПІДНЕСІМ СЕРЦЯ[1]

ВАЖЛИВІСТЬ ПРОЩЕННЯ


[1] Тут я повинен дещо пояснити читачам. Цей розділ є трохи зміненим фрагментом моєї попередньої книжки «Спокійно про ЦЕ», в якій ідеться про проблеми, пов’язані зі статевістю. Саме гріхи проти сьомої та десятої заповідей, особливо якщо їх часто повторюють, викликають у людей болісне почуття провини і навіть розпачу. Я вирішив подати цей фрагмент тому, що писав ту книгу з думкою про насамперед молодих людей, а справи, про які йдеться в цьому розділі, як мені видається, стосуються не лише молодих людей. Також дуже важливо, що вони особливо пов’язані з темою про Боже милосердя.

Попередній запис

Боже Милосердя

Наступний запис

Зростання в молитві